Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az mitől munkaidő kedvezmény...

Az mitől munkaidő kedvezmény ha pénteken hamarabb mehetünk el, de a többi napon meg annyival többet ott kell lenni? A főnök szerint ajándékba kapunk 2 órát, én sehol se látom az ajándékot

Figyelt kérdés

pénteken két órával hamarabb mehetünk el na de H-Cs 4 napon át meg fél-fél órával tovább ott kell maradni.

4x 0,5 óra = 2 óra.

Vagyis, csak én nem látom az „ajándék“ 2 órát amiről a főnök pofázik?


2022. máj. 6. 09:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
83%
Neked tényleg ennyire trágya a munkahelyed, hogy ott naponta történik valami???
2022. máj. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Pff nekem eletem legjobb munkahelye volt, ahol ilyen volt a munkaidő és imádtam, hogy péntekenként 14-kor el tudtunk húzni, előbb kezdődött a hétvége. Tök jó érzés volt eljönni és sokkal jobb mint pénteken is 17-ig vagy fel 6-ig bent rohadni, mint máshol kellett utána.. és igazából mi csak hétfő-kedden maradtunk bent tovább, az ebéd időt se kellet ledolgozni, szóval nálunk kvázi tenlyeg ajándék volt mert leszarták ki hogy meddig marad.. :D


Nálatok ez valóban nem kedvezmény ahogy írták, de én speciel preferálnám ezt a fajta munkaidőt.

2022. máj. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!