Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diákmunkásként tűrjem ezt...

Diákmunkásként tűrjem ezt vagy szóljak valakinek?

Figyelt kérdés
Az egyik dolgozó aki kb. a munkafolyamatokat irányítja az üzemben (de nem főnök), úgy beszél velem sokszor mint egy utolsó rabszolgával. Teljesen bunkó és lekezelő, nem kér hogy csináljam meg ezt meg azt hanem parancsolgat, minden apróságba beleköt, ha valamit jól csinálok de nem úgy ahogy ő tenné már akkor is beszól, ha csak egy percig is tétován állok mert éppen nincs mit csinálnom már akkor is kötekszik ha meglátja. Többiek teljesen normálisak. Huszonéves vagyok egyébként egyetem mellett járok diákmunkára. Nem sokkal idősebb nálam és nő. Tűrjem vagy szóljak valakinek?
2022. máj. 10. 06:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, elárulom neked, hogy minden gyárban hasonló emberek dolgoznak, mindenhol van ilyen. Nem tudsz vele mitcdinálni, mert te vagy ott az új, félig gyerek diákmunkás, hiába szólsz bárkinek, senki nem fog érted egy jó szót emelni, sőt, még te leszel, akit sz*rkavarónak tartanak majd.


Diákként én is sok ilyen helyen dolgoztam,mindenhol ugyanaz ment :D

2022. máj. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez általában ilyen. Mondjuk sok helyen irigyek a diákokra, mert ugyanazért a munkáért több pénzt kapnak, pl most a teljes bruttó fizetésüket.
2022. máj. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A diákmunka jön-megy. Sokszor a főállású munkahelyek is.



Én kikérném magamnak ezt a viselkedést főállásban is. Ha nekem kell mennem emiatt, az sokat elárul az adott helyről. De soha, sehol sem akartam annyira maradni, hogy elviseljem, ha megaláznak. Ez nem része egyetlen létező munkakörnek sem.

2022. máj. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Először kérd meg, hogy legyen szíves kultúráltabban beszélni veled. Ha erre semmi változás, vagy csak jobban bunkózni kezd, akkor beszélj a feletteseddel.
2022. máj. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
2: Ez mondjuk azért baromság, mert egy diák általában nem dolgozik annyit, mint a rendes dolgozók (heti 40 órát). Tehát hiába magasabb a nettó órabérük, a havibérük sosem jön ki annyira, mint a normál alkalmazottaknak. De azért irigykednek. Magyar proli logika.
2022. máj. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Egy nő dolgozni már eleve lehetetlen főleg ha többen vannak.A nő hibája nem kel túlgondolni mást bele látni.Keres olyan helyet ahol férfiak vannak csak és már is nyugisab lesz minden.
2022. máj. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha szólsz se fog változni semmi. Te jössz ki rosszul ebből.

Az irodaban sokkal normalisabb emberek dolgoznak es a diakokkal is normalisabbak. Keress másik melot!

2022. máj. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
8: Egy diák hogy tud irodában dolgozni?
2022. máj. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ma 16:50


Én dolgoztam régebben adminisztrációs diákmunkában meg telefonos diákmunkában is. Az adminisztrálásnál ülsz egy gép előtt és általában excelt kell tölteni. A telefonálásnál meg nekem adategyeztetés volt.

2022. máj. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

#8


Hogyne tudna. Az összes létező diákmelóm irodai volt.

2022. máj. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!