Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan diákmunka ahol van...

Van olyan diákmunka ahol van lehetőség szállást kapni?

Figyelt kérdés

Furcsán hangzik, meg hihetetlenül is, de ott ahol én lakok borzasztó kevés a lehetőség,mindhez legalább 1,5 óra az út, ami nem valami megérős..

Néztem nagyobb városokat, ahol tömve vannak ajánlatokkal, de az mégmesszebb van...

Szerintetek van aki ajánlana szállást is?

18 vagyok..

Vagy inkább keressek normális munkát?



2022. máj. 11. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
szerintem ami szállást is ad az a gyàri munkák dunántúlon de ott úgy tudom többen vagytok egy szobában
2022. máj. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Nézd meg a united call center oldalàt ott szokott lenni otthonról végezhető munak is
2022. máj. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Balaton?
2022. máj. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pont most néztem Balatont, de nyáron eléggé húzós,nem? Meg egyedül oda sajnos nem szívesen mennék. Bevállalós barátaim meg nincsenek.
2022. máj. 12. 16:45
 5/5 anonim ***** válasza:
A balaton amiatt huzos mert ott konnyen at is verhetnek, ha olyan helyre mesz ahol nem ismerosokkel dolgozol
2022. máj. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!