Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkád volt és miért...

Milyen munkád volt és miért tudtad h sokáig nem csinálod?

Figyelt kérdés

A pénz része most nem válasz.


Arra gondolok hogy megpróbáltad de pár alkalom után tudtad h nem sokáig csinálod.


Én mindig is a pörgésben nőttem fel. Olyan munkáim voltak ahol nem kellett csak ülni. Jött egy lehetőség portásként 24/48, ezzel nem volt bajom, meg mikor volt munka élveztem is. Viszont igazán du3tól 7ig semmi csak ülsz és nézel ki a fejedből. Utána van egy kb 1óras munkád de utána 23h túl 3ig semmi, csak ilyen 10perces séta 1,5órankent. Aludni nem tudsz mert szek van csak. Hajnal3tól 6ig van ilyen óránkénti 30perc munka.

A hétvégén meg szó szerint nappal semmi munka csak ott vagy, este 6tól van óránként 20perces teendő.

Engem a film net nem köt le meg hosszú távon napi 8 9órat ilyennel eltolteni egy idő után megunod..

Tanulni ott nem tudok nekem nem megy nem tudok odafigyelni rá


2022. máj. 21. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Voltam egy multinál, bankautomatákat szereltek. 11-kor megszólalt a dudaszó és 50 ember levonult kajálni 15 percre.. majd újabb dudaszó és visszavonult a munkaterületre. Délben ugyanez 30 perces szünettel, délután ugyanez 15 perces szünettel.


Kifele biztonsági szolgálat fémdetektoros kapuval, zsebeket kipakoltatják.. minden egyes kilépéskor...csak azért, hogy feljuss az ebédlőbe.


Nap végén közöltem a HR-rel, hogy nem vagyok sem rabszolga, sem tolvaj bűnöző.. sem egy kutya aki dudaszóra kezd el nyáladzani. Másnap már nem is mentem.

2022. máj. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%

Vállalkozó vagyok. Van 30 emberem. Nem dolgozok nagyon, napi 1-2 óra kb

Dől a lóvé, szeretem.

Előtte nem dolgoztam, apám pénzelt meg segélyek, életemben nem dolgoztam 1 percet se. Az a sikeres aki ilyen mint én.

2022. máj. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
2, viccet félretéve brutális mennyi ilyen van. Lásd orbán család, lölöék, stb... és ezek a nagyhalak.
2022. máj. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Első munkám 2 hétig tartott 15 évesen, heti 3 nap, júliusban. LIDL-ben első héten délutános voltam ahol délutén 2-től este 9-ig dolgoztam. A baj annyi, hogy későn kelő voltam és dél előtt nem tudtam felkelni. Tehát napi 1-2 órát láttam a napot. Nem akartam folytatni, majd átmentem délelőttösre, de ott meg az egyik munkatársam az öngyilkosságba akart bullyzni. Hiába szóltam főnöknek, nem érdekelte. Fel is mondtam.

Második munkám 17 évesen volt fagylaltgyárban. 4 napot bírtam, a 4-ik napon a monotonitástól hallucináltam már és majdnem öngyilkosságot követtem el. Felmondtam egyből.

20 évesen Mekibe mentem, de csak 5 órát dolgoztam, mert műszak közben összeestem és vért ürítettem napokig, a lábamra pedig képtelen voltam ráállni másnap. Érthető miért mondtam fel egyből másnap.

21 évesen fél évig dolgoztam heti 5 nap, napi 2 órás műszakban egy nemzetközi irodában. Jó volt, de bruttó 40.000 forint semmire se volt elég

ezért tudtam, hogy nem fogom tudni sokáig csinálni. Most februárban fel kellett sajnos mondanom, mert utána el kellett mennem kötelező szakmai gyakorlatra, ha diplomát akarok szerezni.

A kötelező szakmai gyakorlat 8 hetes volt, de mivel fizetetlen volt, ezért nyilván nem maradtam tovább.

2022. máj. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14 éve dolgozom eü-ben mint ápoló. Az első 6 évet aktív ellátást biztosító fekvőbeteg osztályon dolgoztam. Szerettem, de zavart, hogy a sok papírmunka és terápia miatt, a betegekkel való kötetlen beszélgetésre nem volt idő, pedig szinte mindegyikük igényelte volna. Mivel költözés miatt úgyis munkahelyet kellett váltanom, úgy döntöttem, elhagyom a kórházat, és keresek egy ápolási intézményt, ahol tényleg ápolni kell. Fel is vettek egy nagyon szimpatikus helyre. Mindenki extra kedves volt, de a főnők kikészített. Mindig gyomorideggel mentem dolgozni. Egy hónapig bírtam, aztán otthagytam. Utána még hónapokig rémálnaim voltak a helyről. Azóta megtaláltam azt a korházi osztályt, ahol tényleg a beteg az első, nem a papírok. Imádom!
2022. máj. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Isti22 ***** válasza:
Ez mindig azon a ponton jött el, amikor már nem éreztem jól magamat. Konfliktus vagy rossz légkör miatt, minden más másodlagos volt.
2022. máj. 22. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És éreztétek már úgy hogy nem odavalóak vagytok? Se rossz légkör se konfliktus nem volt de vlmiert mégis azt érzed hogy nem odavaló vagy
2022. máj. 22. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!