Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Budapesten a taxisoknak...

Budapesten a taxisoknak manapsag olyan rosszul megy,h az utcan kell leszolitania embereket,h hazavinne?

Figyelt kérdés

Tegnap fordult elo velem reggel.

Termeszetesen nem ultem be.



2022. máj. 21. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Ezektől minden kitelik, úgysem ellenőrzi őket senki sem.
2022. máj. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Nem csak Budapesten. Velem ma reggel történt, vártam a lámpánál korán reggel (hatra jarok dolgozni), és megállt mellettem egy taxis, hogy elvisz. Nemet mondtam.
2022. máj. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Jaj, majd mindjárt megsajnálom szegénykéimet. Kéthetente emelik a tarifákat, már régóta nálunk a legdrágább a taxizás az egész térségben, de még mindig sír a szájuk.
2022. máj. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó. Kéthetente ? 2018 után most emeltek először a fővárosban. Ilyen értéktelen forinttal, szerintem még mindig túl olcsó a térségben. Az pedig szerintem engem igazol, hogy nincs szabad autó a fővárosban szinte soha. Azaz marha kevesen vannak, mert marhára nem éri már meg.
2022. máj. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Baranyai Máté András válasza:
Szerintem azért kérdezi meg egy taxis, mert tetszel neki. Nem pénzért szólit le, hanem alapból arra gurul, és próbál jófej lenni.
2022. jún. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!