Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jó ötletnek tartjátok a...

Jó ötletnek tartjátok a részleges home office-t (2 nap iroda, 3 nap otthon, vagy fordítva)?

Figyelt kérdés

2022. máj. 24. 10:03
A kérdező szavazást indított:
Igen, mert így az irodai és az otthoni munka előnyeit egyaránt lehet élvezni.
Nem, ez a vegyes rendszer rosszabb, mint akár az állandó irodai, akár az állandó otthoni munka.
Egyéb, leírom.
43 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
22%

Én heti 3 napban földműves vagyok, másodállában pedig másik 3 napot tehénpásztorkodom.

Nem tartom jó ötletnek.

2022. máj. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk még csak -beszélnek róla, remélhetőleg választás kérdése lesz, szóval, ha akarsz bejársz, ha akarsz, nem.

De én a teljes otthonira szavazok, a munkahely egy nagy, egy légterű iroda, ahol százak dolgoznak, beszélnek, telefonálnak egyszerre, zaj, idegesítő. A munka meg bérszámfejtés, koncentrálni kéne...a baromi nagy zajban.

A hibrid meg azt jelentené, hogy senkinek nem lesz saját asztala, hanem, mindig máshol vagy, ez eleve plusz, aztán az olyan dolgokról nem is beszélve, hogy akkor cipelhetem a cuccokat a lakás, meg a munkahely között folyamatosan. ..

2022. máj. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
87%
Igen, teljesen jó. Nálunk egyelőre heti 1 nap kötelező bejárás van, egyébként meg aki akar bejár, aki nem nem. Nem szeretem a teljes home officet, mert ha mennék valahova ugyan úgy be kell utazni, mire beérek késő van, míg munka után egyből bent vagyok.
2022. máj. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem az állandó home office sokkal jobb, föleg, ha szellemi, kreatív munkáról van szó.
2022. máj. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 Shaddark ***** válasza:
80%

Szerintem is szuper.

Mondjuk nekem a heti egy nap is elég lenne bent, de nem mindenki van így vele gondolom.

Én most fordítva járok, 3 bent 2 otthonról - ami nekem nem annyira jó, 3 nap "lógás" és 2 nap kemény munka így az "eredmény".

2022. máj. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
94%
Jobb lenne egy szabadabb rendszer, de a fentinek az az előnye, hogy párokat lehet képezni, így van fix eszközöd és helyed bent is.
2022. máj. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
0%

Miért húztatok le, mert az én munkámat nem tudom elvégezni homeofficeban?

Puhatestű informatikusok. 🤣

2022. máj. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
94%

Igen, teljesen jó.

Mondjuk nekem pont nem működik, mert a csapatomnak bent kell lenni a munka jellegéből adódóan, szóval én is inkább többet vagyok bent. De a többi kollégával jól fel lehet osztani így a jelenlétet, ha az szükséges

2022. máj. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
94%
5ös, speciel nekem nem lógás az itthon dolgozás, ugyanaz a munkamennyiség van, s muszáj elvégezni, nem lehet nem megcsinálni. Az én munkámat lehet teljesen otthonról végezni, s nekem ez sokkal jobban megfelel.
2022. máj. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
93%
Nekem ez jó lenne, de sajnos technikai okokból nem lehet megvalósítani nálunk a HO-t.
2022. máj. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!