Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Raktatok már helyre ordibálós...

Raktatok már helyre ordibálós főnököt? Ha igen, utána mi volt?

Figyelt kérdés
Tehát hogy olyan főnökötök/felettesetek volt, aki mindig mindenért kiabált, stresszelve üvöltözött, szinte nem is tudott normál hangon közölni semmit. És mondjuk szóltatok, hogy jó lenne, ha moderálná magát, mert nem a szolgái vagy kutyái vagytok. Volt már ilyen vagy hasonló? Ha volt, utána mik lettek a következmények?

2022. máj. 24. 21:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

Igen.


Bocsánatot kért amiért elvetette a sulykot.

2022. máj. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1: De utána még sokáig ottmaradtál?
2022. máj. 24. 22:20
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Tovább, mint ő... :D
2022. máj. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Van egy főnököm, aki mostanában ilyen, ha valamiért csacsognom kell legközelebb vele, és előjön ezzel, akkor megmondom neki, hogy kapcsoljon vissza.
2022. máj. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos sosem voltam olyan helyen, ahol helyrerakhattam volna. A mostani nem ordibál szerencsére, de voltak ordibálós főnökeim és én csak csendben tűrtem. Ha visszaordítok vagy ha visszaszólok, repülök.
2022. máj. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%

Szép kérésre sose hallgatott.

Egyszer úgy leordítottam műszakvezető fejét többiek azt hitték becsomagolom a sarokba.

Utána már nem ordított a közelemben és mindig úgy beszélt, hogy legyen köztünk egy asztal, szék, akármi.

2022. máj. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Megvártam ameddig lenyugodott, bementem az irodájába és teljesen nyugodtan közöltem vele, hogy ha a munkám ellen van kifogása, akkor azt legyen szíves normális hangnemben közölje, ha más miatt feszült, akkor azt ne rajtam vezesse le.

Bocsánatot kért, többet nem csinálta és még 15 évig dolgoztunk együtt. A mai napig is évente egy-két alkalommal felhívjuk egymást, ajánlott barátainak is asszisztensi pozícióba.

2022. máj. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jó tudni, hogy vannak azért olyan főnökök is, akik ilyenkor gyakorolnak némi önkritikát, esetleg bocsánatot is kérnek. Én sajnos inkább olyan esetekről tudok, hogy amikor szólt a dolgozó, akkor a főnök azt reagálta, hogy majd nem ordibál, ha nem ad rá okot, meg ha még egyszer vissza mer pofázni, már kezdhet is más munkahelyet keresni. Valamint olyanról, hogy miután szólt a dolgozó, hogy vegyen vissza, már hívta is be az irodába, hogy elkészítsék a felmondást.
2022. máj. 27. 09:03
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
Volt, de ha szóltam neki, max 1 nap után már kezdte elölről. Nyilván eljöttem...
2022. máj. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%

Én nem, de láttam már kollegát aki IGEN, ott mindenki előtt.


Aznap volt az utolsó napja ott, még a műszakot se kellett kivinnie ....

2022. jún. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!