Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 1 hónapja dolgozom egy helyen,...

1 hónapja dolgozom egy helyen, de jött egy jobb lehetőség. Nagyon gáz azonnali hatállyal felmondani?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nem "magától" jött, hanem alapból úgy jöttem kicsit ide, hogy amíg nincs más jó lesz ez is, addig is kapok fizetést (az előző helyemen lejárt a szerződésem), és közben keresgéltem.

Ha minden jól megy, jövő hét hétfőn tudok kezdeni a másik helyen. Nagyon gáz pénteken közölni, hogy akkor hétfőn már nem jövök? Őszintén szólva eléggé kellemetlennek érzem, mert utólag tudtam meg, hogy elég nehezen találtak embert, konkrétan az utolsó utáni pillanatban jelentkeztem. Amúgy nem igazán tetszik a hely, sem a munka, sem a kollégák nem túl szimpatikusak, szóval ebből a szempontból nem bánom, hogy tudok lépni, csak valahogy mégis úgy érzem cserbenhagyom őket. De lehet ezt csak a kevés munkatapasztalatom mondatja velem.



2022. máj. 25. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj csak, ők meg inkább nézzenek magukba, hogy miért nehéz embert találni.
2022. máj. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Ha 1 hónapja dolgozol 1 helyen, de jobb lehetőséget kaptál, akkor érdemes azonnal váltani, mielőtt meggondolnák magukat. Szerintem ne várd meg ezt a 7-et sem, hanem rögtön menj át a másikba, ez lenne a legjobb 5let. De végül is, nekem 8...
2022. máj. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A másik helyen mondták, hogy hétfőn tudnék kezdeni, mert most szabin van aki betanítana a belső folyamatokba.
2022. máj. 25. 13:53
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Akkor 7főn már indul6sz is...
2022. máj. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis! Ha jelenlegi munkahelyed kénytelen lenne valamilyen okból létszámot csökkenteni, gondolkodás, lelkiismeret furdalás nélkül, azonnal kirúgnának bárkit. Ez üzlet, mindkét fél részéről. Téged kihasználnak, cserébe pénzt kapsz.
2022. máj. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Thunderfairy ***** válasza:
Otthagynám mint eb a ....-át azonal egy jobb ajánlatért a jelenlegi munkahelyem. Nem a cég megélhetése itt a fontos. Mi dolgozunk, ők gazdagszanak.
2022. jún. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!