Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Minden munkatársatokkal...

Minden munkatársatokkal tudtok bármeddig beszélgetni?

Figyelt kérdés

Vannak olyan munkatársaim, akikkel nagyon jól el tudok beszélgetni, sokáig. De vannak, akikkel egyszerűen semmi közös témánk, vagy azt látom, hogy nem is akar beszélgetni/tőlem várja a témát. Velem lehet a gond, ha nem tudok mindenkivel fesztelenül bármennyit csevegni?

Mielőtt azzal jöttök, hogy dolgozni kell nem fecsegni, elárulom, hogy sokszor utazunk kocsival kettesben mondjuk órákat, elég kínos lenne a csend végig.

Van egy kollégám pl., aki megjegyezte többször is, hogy xy-nal volt múltkor és milyen jól eldumáltak. Én pedig valamennyit el tudok az illetővel beszélgetni, de sokszor nehezen.

28/n


2022. máj. 25. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A legtöbb munkatársam olyan szellemi nívóval rendelkezik, hogy minden mondatomat külön magyaráznom kell három–négy másikkal, és ez egy teljes nap alatt nagyon fárasztó.
2022. máj. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális mert nem lehet mindenkivel megtalálni a közös hangot és nem is kell.Azzal kell beszélgetni akivel jól érzed magad.
2022. máj. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2#

Csak valahogy olyan érdekes, hogy ez az említett kolléga másokkal olyan jókat beszélget, csak velem nem. És ilyenkor mindig felmerül bennem, hogy velem van a gond.

2022. máj. 25. 15:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem veled van a gond.Nem lehet mindenki mindenkinek szimpatikus.

Ennyi az egész.Lehet nem vagy annyira szimpi neki mint a többiek.Nincsen ezzel baj,ez ilyen.Én ilyen dolgokkal már nem szoktam foglalkozni.

2022. máj. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4#

Ez az, hogy szerintem szimpi vagyok neki, mert másik kolléga említette, hogy tetszem neki. De valahogy nem tudok vele beszélgetni.

2022. máj. 25. 15:08
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nem csak róla van szó, hanem általánosságban.
2022. máj. 25. 15:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerencsére-, vagy nem szerencsére: kényszerből 1+1-el beszélek, másik, aki jó fej, az egy, a többivel meg max. szakmai miatt csacsogok de nem minden nap.
2022. máj. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!