Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kb 2 hónapja vagyok egy...

Kb 2 hónapja vagyok egy munkahelyen de alig szólnak hozzám, szinte semmit. 1 2 csajjal beszélgetek aki hozzám közel ül de amúgy senkivel néha kirekesztve érzem magam, ja meg néha csak úgy elkezdenek már ezt azt beszélni. Mi ez?

Figyelt kérdés
Azaz hogy mi lesz augusztusba meg szeptemberbe meg stb. Irodaba dolgozok és mindenki besegít ennek annak ha mondják erre elkezdi az egyik hogy egyedül fogok maradni a sok munkával ha a másik csaj nemtud majd segíteni pff😂 meg állandóan a fizetésről beszélnek a pénzről hogy jajj ez az mennyit kap..akkor miert nem mennek el máshova dolgozni. Lehet ez is zavarja őket hogy én többet kapok
2022. máj. 26. 16:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Minden zavarja őket politikától kezdve minden
2022. máj. 26. 17:02
 2/3 anonim ***** válasza:

Én lassan 10 hónapja vagyok egy új helyen és a banda 99%-ával egy szót nem beszélek. Az egy irodában levő 2 emberrel kénytelen kelletlen pár mondatot.

És nulla ingerenciám van ennél többre. jól megvagyok kösz.


Persze amint találok mást, lépek le. De nem emiatt.

2022. máj. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mi vagy 6an vagyunk egy irodában
2022. máj. 26. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!