Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha felmondok, és leadom a...

Ha felmondok, és leadom a papírt, akkor onnantól a főnöknél pattog a labda hogy ha meg akar tartani, letegyen valamit az asztalra amiért érdemes maradni?

Figyelt kérdés
2022. máj. 28. 10:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Ha beadod a felmondásodat, az azt jelenti, hogy nem akarsz ott dolgozni többé, semmiféle labda nem pattok, a felmondási idöd az, ami telik.

Egyetlen értelmes fönök sem akar ilyenkor visszatartani, nem hagyja magát zsarolni!

2022. máj. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem pattog a labda onnantól senkinél. A főnök tudomásul veszi a felmondásod, te ledolgozod a felmondási időt, utána meg elbúcsúztok egymástól. Életemben nem láttam még olyat, hogy felmondás után könyörögtek volna bárkinek, hogy maradjon.
2022. máj. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

" Életemben nem láttam még olyat, hogy felmondás után könyörögtek volna bárkinek, hogy maradjon."


Hát pedig én már nem egyszer és nem kétszer láttam már ilyet!! itt helyben és másutt is.


Még olyat is tudok aki már az új helyen volt és ott hívogatták hogy menjen vissza emelt bérért.

2022. máj. 28. 11:10
 4/12 A kérdező kommentje:

" nem hagyja magát zsarolni!"


ÉS abban mi a zsarolás ha azt mondom hogy van egy jobb ajánlatom ahova el fogok menni (mert pénzből élek bármily meglepő) DE ha te főnök übereld az új ajánlatot akkor maradok.


Ebben mi a zsarolás?

Másképp hogy lehet emelést elérni ha nem így azt valaki elárulja?


Nekem több pénz kell és meg is kapom. Ha nem itt majd másutt.

És a főnöknél a labda megadja vagy veszít egy embert.


És nincs garancia arra sem, hogy az új ember aki a helyemre jön majd nem kér mág nálam is többet!

2022. máj. 28. 11:12
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Ha tényleg létezik ilyen, akkor oda épeszü ember nem megy vissza/nem marad ott, mert annyira hülye a fönök vagy/és semmire nem való a cég, hogy értelmetlen visszakozni!


De én még soha nem láttam/hallottam ilyet, pedig nem most jöttem ki az egyetemröl.

Normálisan gondolkodó fönökre az jellemzö, hoygh "aki menni akar, az menjen". Márcsak azért is, mert az ilyen zsarolgatós, oda-vissza táncolgató ember nem megbízható valaki. Pótolhatatlan ember meg nincs.

2022. máj. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

" Pótolhatatlan ember meg nincs."



Madárka.

Pótolhatatlan ember NINCS.


de olyan van hogy az új ember többet kérne kapásból nulla tapasztalattal, mint a mostani tapasztalat kér, így megéri inkább a mostanit megtartani emeléssel mint venni az utcáról egy semmihez se értő újat méág annál is többért.


ezt átlátni nem olyan nehéz!


Mikor egy fiatal nulla tapasztalatú már úgy ül le hogy 400 kezdőbér alatt nem is tárgyal...

szóval csak csínján a régi ember elengedésével mert lehet az új még többe fáj majd!

2022. máj. 28. 11:20
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Ezt ne nekünk magyarázd, hanem a főnöködnek, ha tényleg akkora ász vagy, mint amilyennek gondolod magad.

Egyébként kulturált helyeken az a szokás, hogy az ember leül beszélni a főnökkel a problémáiról, mint pl hogy kevesli a fizetést. Ha sikerül megoldást találni vagy kompromisszumot kötni, akkor jó, ha nem, akkor pedig beadja a felmondását. De ha ez már megtörtént, akkor tényleg nem fog a vezetőség kapálózni senki után.

2022. máj. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

Madárka!

Ha felmondtál, felmondtál, nincs labda, ami pattog.

Abban az esetben pattoghat a labda, ha odamész a főnöködhöz, hogy kaptál jobb ajánlatot, több fizetésért, ha übereli, maradsz, ha nem felmondasz.

Benyújtott felmondásnál b@szhatod ezt. De még ennyit sem tudsz, csak írkálod itt a hülye kérdéseidet, Balázska.

2022. máj. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Milyen stílus ez, hogy madárka? Hogy el vannak itt szállva maguktól egyesek, undorító, ami itt folyik.
2022. máj. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Jobb helyeken, mindenhogyan megprobálják a munkavállalót visszatartani ha fel akar mondani.
2022. máj. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!