Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyemen ha azt érzem...

A munkahelyemen ha azt érzem hogy ez egy sehonnan sehova vezető út, akkor hagyjam ott álljak fel?

Figyelt kérdés

Minimál fizetés irodai meló. Nagyon kényelmes csak épp sehova se vezet. Anyagi fejlődés nincs, a szakmai fejlődés meg értelmezhetetlen.

Ha 20 évet itt leszek 20 év múlva is ezt csinálom majd.

A sehonnan sehova vezető út.


2022. máj. 28. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Biztos nem dobnám el a helyedben. Először ki kéne találnod merre indulj, aztán megnézni mit kell tenni érte. Pl. ha tanulnod kell hozzá, akkor pont jó mellette.


Ha már megvan a szakmai háttered valami jobbhoz, akkor szimplán nézelődj, menj interjúkra, nézd meg a lehetőségeket. Majd váltasz ha van egy új hely.

2022. máj. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

" ha tanulnod kell hozzá, akkor pont jó mellette."



tanulni és mikor??? És miből? A minimálos nettóból? és órákra vizsgákra mikor járok el?

2022. máj. 28. 15:46
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Na igen. Alapítványi iskolában portáskodni mindig is zsákutca volt.
2022. máj. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Hs neked vab annyi tartalekod hogy hónapokig kitart ha esetleg nem találsz mast, akkor hajrá! Úgyis sokan akarnak még így is kevés fizetésért irodában ücsörögni. :D
2022. máj. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Ne etessétek, ez megint a szokásos troll.
2022. máj. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
A munkahelyeden a szabadidődben tanulj meg két idegen nyelvet (angol+ másik) és elmehetsz egy multihoz.
2022. máj. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

"A munkahelyeden a szabadidődben"


Azt te honnan veszed hogy a munkaheylen van szabaideje elárulod?


nekem volt olyan melóm ahol a 8 órából jó ha 2 órára volt meló. de ha 5 percre leültem telefonozni már ugatta hogy hé dóóógozzáá


miközben nem volt mit ...


napi 6 órám let volna nyelvet vagy akármit tanulni de egy 5 perces mobilozást se tudtam megoldani...

2022. máj. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Állj fel, egyértelmű.

Nem értem, h ehhez minek kell kérdést kiírni. Vagyis tudom, igazából túl kényelmes vagy ahhoz, h új helyet keressél magadnak és simán eltapicskolsz inkább a langyos fosban még 20 évig. Ehhez keresel megerősítést, h igen a stabil hely még a többi nagyon fontos. De mit maradjál csak, legalább mástól nem veszed el a jobban fizető helyet😉

2022. máj. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha tuti van a jövőben hova menned.
2022. máj. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha tudsg jobbat,akkor menj. Ha nem, akkor inkább maradj még... válságban nem jó felmondani.

A pénzedet meg rakt bitcoinba, vagy valami érrékállóba, mert a forint elpárolog...

2022. máj. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!