Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lebukok szerintetek a kollégái...

Lebukok szerintetek a kollégáim előtt?

Figyelt kérdés
A munkatársaim (új munkahely, eddig csak home officeban dolgoztam) elhivtak kocsmába. Én igent mondtam, mert nincsenek barátaim és 31 évesen el akarom kezdeni bepótolni, amit fiatal koromban kihagytam. A kocsmázást, ismerkedést stb. Barátnőm soha nem volt, barátaim is csak online, nem jártam sehová, kocsmában még nem is voltam, alkoholt is minimálisat ittam. Évente 1 sört nagyjából. Én azt hazudtam, hogy sokat jártam bulikba, sokat ittam, hogy bevegyenek a körükbe. Részleteket nem mondtam, nem is tudtam volna, akkor egyből lebukok. Elhitték szerintetek vagy tesztelni akarnak? Ha elkezdek inni velük ki fog derülni, hogy hazudtam nekik mindenről? 31F

2022. máj. 28. 17:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
A hazug embert elobb utolerik, mint a santa kutyat...
2022. máj. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Én az őszinteség híve vagyok, és ha szeretnél igazi barátokat akkor ahhoz őszintének kell lenned.

De teljesen megértem hogy miért csináltad, mert nagyon jól tudom milyen nehéz barátokat szerezni.

Ha nem iszol nagyon sokat, akkor valószínűleg nem buksz le.

2022. máj. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Le fogsz bukni, mikor majd ott szerencsétlenkedsz, mert azt sem tudod, mit kérj, nem tudsz semmit a piákról, nincsenek csajozós, ágybéli sztorijaid stb. Hazudozhatsz persze továbbra is, de bele fogsz gabalyodni, arról nem is beszélve, hogy ha nem vagy hozzászokva az alkoholhoz, már 1-2 kör ki fog ütni.
2022. máj. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem ertem, minek ilyenrol hazudni. Ha nekem lenne egy kollegam, aki nyitott a velunk pialasra es amugy jo arc (gondolom annak tartanak, nem csak azert hivtak el, mert allitolag szereted a piat), de megmondana, hogy regebben nem igazan jarkalt el ilyesmi programokra meg inkabb otthonulos volt eddig, pont nem izgatna. Azert egy kocsmazas nem egy olyan dolog, amihez nagyon szukseges lenne az 5+ ev tapasztalat XD
2022. máj. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni, hogy nem egy városi kocsmába megyünk, hanem egy falusi kocsmába, ahol munkatársam lakik. Azt mondta odamegyünk leülünk egy asztalhoz és majd vegyülünk, ez alatt szerintem azt értette, hogy elkezdünk majd beszélgetni másokkal. Bort igyak vagy sört? Pálinkát igyak? Borból 1-et kóstoltam eddig pár éve. Pálinkát még soha.
2022. máj. 28. 18:06
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Te biztosan 31 éves vagy? A gondolkodásod inkább 13 évesé lehetne.
2022. máj. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem 5 másodpercbe telik, hogy lebukj. Ha már azt se tudod, mit kérj... 😂😃
2022. máj. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%
Ha megkérdezik milyen egy csaj melle, azt ne mondd hogy homokzsák, mert tuti lebuksz hogy szuz vagy
2022. máj. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Jövőhét szombaton mennénk. Ha adnátok tippeket, azt megköszönném.

Pár kérdésem lenne.

- Mit igyak szerintetek?

- Beszélgessek másokkal is? Ha lesznek ott lányok, velük is? Nem beszélgettem eddig még nagyon lánnyal, lehet zavarban leszek. De lehet berúgva könnyen menne.

- Meddig vannak nyitva a kocsmák? Hogy menjek haza? 30 kilóméterre lakom.

- Ha beszélgetés lenne, hozzam fel az úgymond kocka témát, kérdezgessek ki mivel szokott játszani? Videójátékokról rengeteget tudok beszélni?

Egyenlőre ennyi. Köszönöm.

2022. máj. 28. 19:22
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy rendeltek h kulon kulon mentek a pulthoz kérj alkoholmentes sört magadnak . Édesebb italokat pl whiskey ne igyàl meg erős pálinkát se. De ami fontos ne keverj italokat pl kolat vodkával mert az elég utos tud lenni.

Simán igyàl vodkát. Illetve ha pl kimész mosdoba kikersz magadnak alkoholmentes sort. és azzal mész vissza a helyedre.

Vagy ha rendelni kell akkor kérj simán sört az nem olyan utos én is ritkàn iszom és attol nem leszel kozonseges nem fogsz lereszegedni.

2022. máj. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!