Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha jelentkeztem egy állásra...

Ha jelentkeztem egy állásra pàr napja ti felhívnátok az adott céget vagy nem?

Figyelt kérdés

Nem nyomulós az ha érdeklődök telefonon, hogy elküldtem az önéletrajzom és h aktiv-e a hirdetés még?

Korábban jelentkeztem oda egy másik pozíciora de akkor végül mivel nem hibrid munkavegzes volt igy nem lett belole semmi.

(messze van a lakhelyemtol)

Egy helyrol irtak emailt ma maguktol egy masik allas kapcsan hogy mèg aktiv és ha erdekel akkor hivjam fel oket a heten.

De viszont ez a masik hely nekem sokkal vonzobb lenne es azt sem akarom h a mostanit elfogadom es utana meg keresnének innen..


2022. máj. 31. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Simán elfogadhatod, mért próbaidő alatt bármikor azonnali hatállyal fel tudsz mondani és másnap mehetsz a másik helyre.


Hívogatni pedig nem érdemes a másikat, mert az önéletrajzod hamar a kupac aljára kerül...

2022. máj. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Amit az első ír, tanusíthatom. 3 alkalommal hívtam fel cégeket érdeklődni a pályázatom felől, mindhárom után másnap jött az elutasító mail.

Lehet csak véletlen egybeesés, de nekem elvette a kedvem az érdeklődéstől.

2022. máj. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt hittem jó néven vennék h ennyire érdeklődök a cég után :)
2022. máj. 31. 18:26
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ellenkező hatása van.
2022. máj. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszi akkor nem hívom majd fel! Ha péntekig nem keresnek onnan akkor majd a másik helyet ahonnan kerestem oda megyek
2022. máj. 31. 18:44
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Így van. És ha mégis hívnak mondjuk 2 hét múlva, akkor sincs semmi baj, elmész interjúra, és ha tetszik, akkor azonnal tudsz váltani.
2022. máj. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bár sose értettem h miért tart valahol ilyen sokàig a kiválasztás
2022. máj. 31. 21:38
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem 3 hét múlva hívott vissza a jelenlegi cégem az interjútól számítva! Ez nem jelent semmit.
2022. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm is úgy járt, mint 2-es (kétszer is).

Beküldte, pár nap múlva telefonált, és másnap ott volt a válasz, hogy köszönik az érdeklődését, de nem vele kívánják folytatni.

2022. jún. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
elég szar érzés lehet
2022. jún. 1. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!