Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ciki ha önéletrajzomban más...

Ciki ha önéletrajzomban más szemüvegben vagyok mint amire az interjúra mennék?

Figyelt kérdés
Egy ideig hordtam azt de most visszacseréltem a másikra mert az kényelmesebb csak kicsit eltérnek egymástól. Ez nem olyan dolog ami feltűnne bárkinek, igaz? Egyik vékony keretes nyerges, a másik vastag nyereg nélküli. Meg azóta hosszabb is lett a hajam is.

2022. jún. 7. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy.
2022. jún. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már nem aktuális ne válaszoljatok inkább :D...mégse azt veszem.
2022. jún. 7. 22:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. jún. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én csak azért válaszolok, mert hátha más is hasonló cipőben jár; abba gobdolj bele, hogy ha csináltatsz egy személyit, majd 2 hónap múlva levágatod a hajad, akkor sem mész az okmányirodába újat csináltatni.


A szemüveg pedig mégiscsak más dolog. Alapjáraton akármi történhetett a szemüveggel, lehet pont romlott a szemed, lehet eltört, lehet több szemüveged van, lehet egyszer kontaktlencse van benn, egyszer szemüveg.


Szóval azért, hogy az önéletrajzodon egy bizonyos szemüvegben vagy, élőben meg más van rajtad az nem ad okot arra, hogy megkérdőjelezzék a személyazonosságod és az őszinteséged.


A gond ott kezdődik, ha az önéletrajzodon pl egy fekete gyapjas hajú, fejete bőrű afrikai nő vagy, a való életben meg szőke a hajad, kék a szemed, fehér a bőröd.


Vagy, ha az önéletrajzodon egy hosszú szőke hajú, kék szemű nő vagy, az interjúra meg egy bajuszos férfiként mész el.

2022. jún. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Legalább tudják, hogy nem az általános iskola nyolcadik osztályban csináltatott régi szemüvegedet hordod X éve!

Ismerek olyan embert, aki legalábbis stílusra 10-15 éve ugyan olyan szemüveget visel.(nem leszólásképpen írtam)

2022. jún. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4.Nagyon köszönöm! :) megnyugodtam.
2022. jún. 7. 22:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. jún. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az sokkal zavaróbb, ha nem ugyanaz a ruha van rajtad:DDD
2022. jún. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezzel nem lesz gond! Nekem a legkellemetlenebb élményem ezzel kapcsolatban az volt, amikor az emelt érettségin megjegyezte a vizsgáztató, hogy miért nincs rajtam szemüveg a személyi képen. Nem is értettem, az a személyi 5 éve készült, akkor még jobban láttam. Ennyi erővel azt is megkritizálhatta volna, hogy miért nézek ki fiatalabbnak rajta...
2022. jún. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!