Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki ért egyet az alábbi interjú...

Ki ért egyet az alábbi interjúalannyal?

Figyelt kérdés

Jelentkező: Készíthetek hang- és videofelvételt az állásinterjúról?

HR-es: Sajnos ez nálunk nem megoldható.

Jelentkező: Akkor köszönöm, de Önöknél nem akarok dolgozni.



2022. jún. 9. 20:53
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek a jelentkezővel. Sok sikert egy normálisabb cégnél!
Nem értek egyet a jelentkezővel. Cégvezetőként én ilyen jelntkezőnek nem is adnék munkát.
Egyetértenék a jelentkezővel, de ebben a helyzetben szerintem nem ő dirigál.
Nem értek egyet a jelentkezővel. Túl sokat akar. Én is jelentkező vagyok, vegyenek fel inkább engem helyette.
Nem tudom.
Ez attól függ, kinek a rokona a jelentkező.
41 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem az igazságtalan rendszerben amiben élünk azért járhatna ennyi.

Eleve ha történik valami,akkor mindnig a munkavállalóra akarják helyezni az összes létező felelősséget sablondumákat nem kímélve,aztán mikor nekik is felelősséget kéne vállalni meg stb akkor csak néznek.

És nem értik,hogy miért nem akar mindenki nekik igazat adni.

Ezt titokban kell csinálni egyébként,nem kell megkérdezni.

Elég a hang,és bizonyítékot felvenni nem bűn.

2022. jún. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Senki.
2022. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Én a céggel értek egyet.
2022. jún. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%

A cégnek adok igazat.

Ha nálunk megkérdezné az állásinterjú alany, az udvarias válasz a "további szép napot, véget ért a meghallgatás" lenne.

Ha a cég képviselője elmegy mondjuk családlátogatásra a bizalmi munkakörre jelentkezőhöz és ugyan ezt megkérdezné?

2022. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Utolsó, csak azt felejted el, hogy itt nem a cég képviselője megy el családlátogatásra.
2022. jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy semmilyen cégvezető nem akar olyan "csótányokat" alkalmazni, akik bármilyen jogot követelnek maguknak, de ha a cég interjúztatási módszerében nincs rejtegetni való, akkor ugyan miért ne készíthessen felvételt az interjúalany? Ha én cégvezető lennék, biztosan nem lenne rejtegetni valóm, ezért nyilván megengedném az ilyesmit.
2022. jún. 9. 23:13
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Én tuti nem engedném. Aztán majd jól megvagott, manipulált anyaggal visszaélsz, ugye?


Olyat sem vennék fel, akinek ez a gondolat egyáltalán megfordul a fejében. Pedig nincs cégem, én is egy sima munkavallalo vagyok.

2022. jún. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Hogy a rossebbe ne lenne titkos az interjú, mindenhol az.

Igen könnyű lenne bejutni bárhova, ha előre tudni lehetne a kérdéseket.

Kicsit használd már az agyadat, mielőtt ilyen kretén kérdést kiírsz.

2022. jún. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Itt nem a kérdésekről van szó, hanem arról, hogy a cég bevállalja-e, hogy biztosan nem történik visszaélés az interjú alatt. Pl. nem kérdezik meg, hogy milyen pártra szavazol, tervezel-e házasságot és gyereket a közeljövőben, mi a véleményed a vegetáriánusokról, vagy hogy hajlandó lennél-e intim kapcsolatba kerülni az interjúztatóval. Sajnos ilyen kérdéek gyakran elhangzanak az interjúkon.
2022. jún. 10. 00:01
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

Ja.. Aztán mész a bíróságra. A faxsagokkal. Egy cégnek pont erre van szüksége.


Egyébként hallottál már arról, hogy ha nem tetszik valami akkor felallsz és viszlát. Ha nem tetszik a kérdés, akkor nem válaszolsz rá, vagy pedig kozlod hogy ez magánügy, és a munka szempontjából nem releváns. Ennyi.

2022. jún. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!