Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit okoz mentálisan egy eleve...

Mit okoz mentálisan egy eleve nulla szociális életű embernél a home office?

Figyelt kérdés

Olyan ember akinek eleve nulla a szoc élete, max az a szoc kör érinti őt, ami a munkahelyen van.

Azon kívük semmi, emberhez nem szól, csak a munkahelyen-mert nincs kihez.


És akkor ezt az embert beleteszik egy home szituációba ahol még ezt a minimális szoc teret is elbukja.


Mi ennek a vége? Diliház?


2022. jún. 15. 10:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%

Nem sok szociális életem van, dolgoztam home office-ban két évet.

Imádtam. Most hogy visszarendeltek az irodába, most érzem azt hogy diliház lesz a vége. :D

2022. jún. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ ki, meg milyen munkahelyi beszélgetés. Nekem pl a munkahelyi beszélgetések nagyon felszínesek és inkább a terhemre vannak. Szóval az nem nagy veszteség, ettől nem lesz rosszabb.
2022. jún. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem az ilyen embernek inkább megkönnyebbülés, de később, amikor vissza kell menni a "zemberek" világába, akkor az jobban meg fogja viselni
2022. jún. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

embere valogatja, parom home officeban kezdett, a kovetkezo munkahelye is home office lesz, neki bejon. de volt nem egy munatarsa aki probaido alatt lepett le, mert neki nem volt jo a home office (ez meg a pandemia rosszabb feleben volt, amikor esely se lett volna bemenni az irodaba).

ha alapvetoen intorvertalt vagy, akkor jobban mukodhet, de valahogy potolni kell a szocializaodast, ha nem akarsz megorulni. rendszeres seta, sport, valami.

2022. jún. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
#4 de egy introvertáltat pont, hogy a szocializálódás őrjít meg :D
2022. jún. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

"(ez meg a pandemia rosszabb feleben volt, amikor esely se lett volna bemenni az irodaba)."


Érdekes, én magam is irodai fronton vagyok és a pandémia alatt is végig bejártam (nem saját döntés volt...) 1 napot soha el nem engedtek.

Mikor 15kor bezártak a boltok, mi akkor is 17h-i benn ro---dtunk 5 perccel előbb el nem lehetett menni.

és irodai meló volt amihez laptop és net kellett semm egyéb.

2022. jún. 15. 11:10
 7/22 anonim ***** válasza:
86%

#6

Ok. Vannak munkahelyek amik meg kifejezetten tiltották hogy bemenjenek a dolgozók.

2022. jún. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
16%

#5 aki 0 szocializalodassal kibirja hosszabb ideig es meg orul is neki azzal valami baj van. az intorvertaltsag nem azt jelenti hogy az ember egyaltalan nem igenyel semmilyen szocializalodast.


#6 ez anglia, itt rengeteg iroda full home offcieba vonult amint az elso lockdownt bejelentettek

2022. jún. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

" ez anglia, itt rengeteg iroda full home offcieba vonult amint az elso lockdownt bejelentettek"


Ez meg Magyarország itt a 6 feletti kiemelten veszélyeztetett kollegát se engedték el 1 napra se a legnagyobb pandémia idején se.

2022. jún. 15. 11:19
 10/22 anonim ***** válasza:
57%
#9 az eleg ciki, de miert lovagolsz ezen? nem ez volt a kerdes
2022. jún. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!