Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan próbálnátok meg meggyőz...

Hogyan próbálnátok meg meggyőzni anyukátokat ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Édesanyám már nem fiatal lassan 50 éves. Van egy munkahelye, és mellékállásban eljár egy étterembe szakácsként. Ezzel nem is lenne baj, de mint szakács nevetségesen keveset keres. És munka az van. De nem tudom meggyőzni hogy nem jó ez neki, ha már másodállás valami jólfizetőt keressen. 1000ft-ért megy dolgozni óránként nehéz munkát. Én egy irodában jóval többért lógatom a lábam mint 1000 ft(pedig nem végeztem egyetemet). Ő pedig képes szakácsként 1000ft-ért óránként dolgozni. Vannak szakács ismerőseim akik ennek a háromszorosát teszik el. Már alapból is féltem hogy ne legyen baja, mert már nem fiatal, de ha már dolgozni akar ennyire legalább tegye úgy hogy megérje. Valahogy azt érzem hogy nem is pénzt akar keresni hanem dolgozni akar.

2022. jún. 18. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mellékállásban csinálja csak. Nyilván ez csak kiegészítés a főállása mellé. 50 éves sincs még. Az nem öreg.
2022. jún. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudsz vele nagyon mit kezdeni ő egy ilyen személyiség, ebben a korban már eléggé nehéz meggyőzni őt.

Mond neki hogy kérjen a főnöktől egy kis fizu emelés, eléggé nevetséges a fizetése.

2022. jún. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem öreg, sőt nagyon is fiatalos, de 10-20 év múlva is kijöhet a sok fizikai munka.
2022. jún. 18. 19:31
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Jól látod.

Próbálkozz tovább, remény hal meg utoljára.

2022. jún. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!