Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ebben az esetben mire számítsak?

Ebben az esetben mire számítsak?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem diákmunkára egy helyre, ahova fel is vettek. A diákszövetkezet ahol vagyok, adott egy papírt, ahova az adataimat kell megadni, és vissza is kell vinni. A papírt viszont elég retardáltan töltöttem ki, a telefonszámot is elrontottam, a diákigazolványszámot is, illetve nyomtatottal kellettt volna írni, hát nem azzal írtam. Az írásom olvasható, és a hibás adatokat lehúztam egy vonallal, és alá írtam a helyeset. Na már most, ezt el fogják így fogadni, vagy mondhatják azt a szerződéskötésnél, hogy így nem kívánnak velem dolgozni? Eléggé gyengeségem a hivatalos papírok kitöltése viszont amellett, hogy meglesz rólam a véleményük, el tudnak ez miatt utasítani?

2022. jún. 19. 13:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Elutasítani nem fognak emiatt, nagyon max odaadják, hogy töltsd ki megint.
2022. jún. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!