Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire elítélendő, ha a...

Mennyire elítélendő, ha a nyár hátralévő részében nem szeretnék dolgozni?

Figyelt kérdés

Azért nem vagyok teljesen betáblázva, de van pár programom nyáron, amikre nem hiszem, hogy elengednének egy új munkahelyen. Főleg, hogy ezen kívül hétfőnként fix dolgom van minden héten.

Párommal élek albérletben, van annyi félretett pénzem, hogy fizessem a lakbért meg a bevásárlást, stb.

A programjaim mellett szeretnék a mentális állapotomra fókuszálni, illetve belekezdeni egy új hobbiba (ami később akár még anyagilag is megtérülhet).



2022. jún. 20. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, nem kell beledögleni a munkába, ha nem muszáj.
2022. jún. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked és a párodnak ez így megfelel, akkor teljesen rendben van. Másnak semmi köze hozzá.
2022. jún. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Te ismered az anyagi helyzeted, a lehetőséged, és a céljaidat.

Én tudatosan nem vonnám ki magam a forgalomból, maximum hosszabban interjúznék, és azt mondanám, hogy csak szeptemberben tudok kezdeni.

2022. jún. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogsz még dolgozni eleget.
2022. jún. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Ha nem vagy megszorulva anyagilag, semmi bajod nem lesz tőle.
2022. jún. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Mit gondolsz, egyetemeken miért van 1,5 hónap pihenés? Azért, mert augusztus végétől június végéig az egyetemisták az egyetemmel foglalkoznak. Szeptember közepétől tanulnak, van akinek a hétvégéjéből marad fél nap amit magára fordíthat. Majd jön a vizsgaidőszak ahol 1 hónapon át ki se mennek a lakásból csak tanulnak, karácsonyt és szilvesztert is úgy ünneplik, hogy az agyukkal a vizsgákon vannak. Majd jön akövetkező szemester, ugyanúgy éjszakákba nyúló tanulás, eltapsolthétvége, aztn ey hónap magolás.


Ha nem kötelező, nem az éhenhalás ellen kell dolgozni, akkr csak azért, hogy gürizz nem kell dolgoznod. Nyugodtan pihenj ha van rá lehetőséged, mert megérdemled.

2022. jún. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%

Uh. Nem vagyok egyedül. De jó :D Én a most következő hetekben tervezek felmondani a munkahelyemen és a nyár végéig pihenni . Testileg és mentálisan is szeretném magam helyre tenni/javítani . Szerencsére van elég pénzem .


Javaslom neked is a 3 hónapos álláskeresési járadékot . Kapsz egy kevés pénzt és a tb is fizetve van .



Nyugodtan vágj bele . Én már ezen a héten nekiállok intèzkedni .

2022. jún. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó pihenést, kérdező!
2022. jún. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
56%
Örülj, hogy nem boomer vagy, és megteheted. Nekünk ezt a hülye vérünk nem engedné.
2022. jún. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!