Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Legújabb kolléganőm piszkál,vi...

Legújabb kolléganőm piszkál,viccesen gúnyólodik és alaptalanul aláz meg a többi kolléga előtt?Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
én is újnak számítok,mert 2 hónapja jöttem ide.A legújabb kolléganő 2 napja jött és állandóan beszól nekem holott normisan végzem a munkám.A többi kolléga és a főnök is meg van elégedve a munkámmal.Amúgy én vagyok a legfiatalabb ott 23 éves.A legújabb kolléganő meg 44 éves....csak engem piszkál.A többi kolléga azt mondta ne foglalkozzak vele.

2022. jún. 20. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Én is csak ezt mondhatom, nem kell vele foglalkozni, majd megunja és befejezi, ne az ő véleményére adj
2022. jún. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
En pofanvernem
2022. jún. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

Hát a megalázás már nem vicc kategória.

Nem tudsz neki visszavágni, hogy érezze?

Vagy beszélj vele, hogy állítsa le magát.

2022. jún. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%

Azért húzd meg a határt még mielőtt megaláz mások előtt!Aláássa a tekintélyedet!

Igenis mond meg neki, hogy szálljon le rólad!

2022. jún. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

🍏

Egyrészt.

Ostoba-prolival nem tudsz mit csinálni.

Így próbál beilleszkedni.

Illetve, valószínűleg féltékeny rád a korod miatt is. Egyoldalú női rivalizálás.


Másrészt.

Értelmesen, higgadtan jelzed felé az igényed.

Ha nem sikerül közös nevezőre jutni, közösen leülsz vele a feletteseddel és átbeszélitek a kialakult helyzetet, mert ez így nem fog működni hosszútávon.

Kihatással lesz a teljesítményedre.

2022. jún. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Én megmondanám neki hogy elég ciki hogy ilyen öreg fejjel így viselkedik. Megkérdezném mi ez nála, korai demencia vagy mindig ilyen alattomos szipirtyó volt?
2022. jún. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Vagy f4sz hiánya van? Karácsonyra kap tőlem egy vibrátort ajándékba
2022. jún. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Küld el a picsba.
2022. jún. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Mondj neki egy frappáns beszólást, amikor aláz. Pl.: Mond valami durvát, erre mond azt, hogy: "És most kérem X.Y. magvas gondolatát hallhattunk, ami tapsot érdemel". Szólj vissza neki, csak nézni fog, hogy mit tudsz:).

Dr. Cox szenzációs e témában:

https://www.youtube.com/watch?v=WoBiLJQnlLc

2022. jún. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

Ki kell osztani hogy ki a szájbak**t büdös g**inek képzeli magát hogy úgy érzi belédállhat.

Előtte megpróbálhatod normálisan jelezni neki hogy ezt te nem szívleled hátha csak nem veszi magát észre.

2022. jún. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!