Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire gyakori ha valaki a...

Mennyire gyakori ha valaki a masszőrködésben, igény esetén bőrruhát visel? (Teljes bőrruha)

Figyelt kérdés
Akit nem érdekel a téma az ne írjon

#masszőr #fétis #Fétis masszőr
2022. jún. 20. 19:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Fiatal (21 éves) férfi masszőr vagyok.
2022. jún. 20. 19:47
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Maximum krvánál.
2022. jún. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit kreténkedsz Te itt?
2022. jún. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Magára adó masszőr kétlem hogy csinálna ilyet. Ez ugyanolyan munka mint bármi más, és ehhez megfelelően kell öltözni ha azt akarod hogy komolyan vegyenek.

Pl a bankba sem lehet betelefonálni hogy mire odaérsz, az ügyintéző öltözzön szado-mazo ruhába, mert kuncsaftként neked épp ez a vágyad...

Plusz gondolom megmasszirozni valakit fizikailag igénybe vevő dolog, szóval praktikus sem lenne.


Akkor már legyél tényleg prosti, aki ilyen szolgáltatásokat is nyújt. Gondolom férfiakra is van kereslet.

2022. jún. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Előző kommentekre. Én ezt a masszőrködést amiatt kezdtem el, hogy olyat tudjak nyújtani, és addni ami nem megy át szex téren. Engem úgymond nem lép meg semmi, ha eljön hozzám és nem farokmasszázs címszóval/szándékkal érkezik. Legyen bármilyen ember, ha kényelmesen ki akar kapcsolódni. Akkor jöjjön. Minden úgyis megbeszélés kérdése
2022. jún. 20. 21:00
 6/11 A kérdező kommentje:
#4 én nem azt írtam, hogy minden esetben, csak van pár olyan ember aki ezt szeretné
2022. jún. 20. 21:07
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nemhinnem h gyakori. Eleg ratyin hangzik
2022. jún. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Bőrruha=meztelen?
2022. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 bőrruha, mint bőrruha. Bőrnadrág, boring, bőrnyakkendő…stb
2022. jún. 20. 22:29
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég ritka. Nem minden masszőrnek van arra a pénze, hogy az összes létező fétisre berendezkedjen (akkor miér pont a bőrruhát választaná? van, aki az szeretné, ha kisbabának öltözne a szolgáltató, van, aki meg furryt szeretne...), a szolgáltatást igénybe vevőnek meg nem biztos, hogy a masszőr méretébn van bőrruhája.
2022. jún. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!