Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért veszi ennyire komolyan?

Miért veszi ennyire komolyan?

Figyelt kérdés

Van a munkahelyen egy srác, akinek néha mondok durván viccelődésből dolgokat , ő úgy értelmezi hogy "lekezelem", és nem is szól hozzám rossz kedve lesz.


Miért? :(



2022. jún. 21. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

🍏

Durván?

Mert, vagy

- önbizalom hiányos,

- vagy te megfogalmazási, hangképzési “stílusoddal” van a probléma.

2022. jún. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Mit mondtál neki konkrétan?Sokszor van hogy valaki próbál viccelődni de olyan stílusban,hangnemben mondja hogy sértésnek tűnik,figyelj arra hogy egyértelműen úgy fejezd ki magad hogy ez egy vicc.Viszont az is lehet hogy olyannal állsz szemben akivel nem nem nagyon lehet viccelődni mert valami baja van és mindent sértésnek vesz,akkor hagyd az egészet.
2022. jún. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert valószínűleg b*sztatod, csak viccelődésnek adod elő.
2022. jún. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nem b*ztatom.

Két eset volt ilyen, amikor azt mondom "közöd", ő mondta régen hogy ne foglalkozzak ki mit gondol, és az ő stílusa sokkal durvább...Szóval nem értem.

2022. jún. 21. 23:20
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Viccelődni azzal szokás akivel jóban vagyunk.

Én elküldöm a halál f.szára aki tahó paraszt stílusban sértegető poénokkal jön.

2022. jún. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanúgy, ahogy nem mindenkinek ugyanaz a kedvenc színe, étele vagy ugyanazokat a szabadidős elfoglaltságokat élvezik, az emberek más felfogás szerint élnek, más a véleményük és mást vált ki belőlük egy mondat vagy egy tett. Ha te viccesnek találsz valamit, nem törvényszerű, hogy ő is viccesnek találja. Mert minden ember más.
2022. jún. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azon gondolkozz el inkább, hogy: ez neked miért jó? Mit akarsz vele elérni? Mással is eztt teszed? Mi lenne fordított helyzetben?

Netán nem vagy belezúgva, és ezért dominálod le, mert érzed, hogy megteheted vele?

2022. jún. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

semmi rossz szándékom nincs, elhülyéskedünk a humorunk passzol, de néha van amin már megsértődik, ennyi , és nem tudom mitől váltódik ki.


Pl azzal viccelodott hogy menjek át hozzá, pár nap után mondtam hogy nem... Aztán kérdi - valami rosszat mondtam? amikor még pár nappal ezelőtt vicc volt.

Mondtam - nem - de akár sétálhatunk, de ez már írásba volt, és azt mondta lekezelem

2022. jún. 22. 09:33
 9/10 A kérdező kommentje:
Én kissé félénk típus vagyok, ő az a viccelődos úgy mindenkivel, és nagyon őszinte.Elnevetek rajta, aztán dolgozok tovább.
2022. jún. 22. 09:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Ah, akkor itt egy visszautasítás történt és duzzog.
2022. jún. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!