Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Minosegellenori munka az hogy...

Minosegellenori munka az hogy zajlik gyarban?

Figyelt kérdés
3muszakos, vizualis minosegellenori munka lenne. Mennyire faraszto es nehez? Mit kell csinalnk? Aki vegzett mar ilyen munkat az irja le legyenszives.
2022. jún. 23. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ mit gyàrtanak.

Nálunk a játékgyárban műanyag alkatrészeket kellett nézegetni, válogatni, színt néztünk, meg hogy mennyire egyenes, nem-e foltos, stb. Az nem volt nagy cucc.

De voltam alaplapokat gyártó gyárban is, na az hatalmas szopás volt, egy forrasztàsi hibát nem vettél észre (kb fél mm eltérés), akkor már kuka az egész alaplap.

2022. jún. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Lehet ezt külön részlegen csinálni (MEO), meg van olyan is, hogy az ellenőr gyártás közben ellenőriz. Mindkettő inkább szellemileg fárasztó.
2022. jún. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm és a 3 műszak mennyire szívás? Eddig 7-16ig dolgoztam, sose voltam még 3 műszakban.
2022. jún. 23. 17:57
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Nehéz megszokni. A 2 kényelmesebb, bár az is utálatos, a legjobb talán tényleg az egy.
2022. jún. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Én pl régen dolgoztam autóülésgyártónál végellenőrként. Elvileg minden 10. ülést kellett volna ellenőrizni, de olyan remek volt a technika, hogy tulajdonképpen az egy műszakban készült 200 ülést mind bele kellett tenni a sablonba, és belenyomkodni a csapokat a rögzítőcsavarokba (méretellenőrzés).
2022. jún. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

A három műszak halál, egyszerűen életed nincs mellette, és az egészségedet is elveszi hosszabb távon. Az ember nem úgy lett kitalálva, hogy bírja a munkát éjszaka. Éjszaka aludni kell, úgy fog működni normálisan a szervezet.

Tudom, én is dolgoztam három műszakban. Rohadt fárasztó, és mellette esetleg iskoláról, vagy mellékàllàsról ne is álmodj. Legjobb beosztás az egy műszak, vagy a 24/48 vagy 24/72.

2022. jún. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dobozpróbázni jó. 😅
2022. jún. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem vészes az a 3 műszak azért,én 1 éve csinálom és nem nagyon van vele gondom,a plusz pénz viszont tök jól jön.Én csak 22 vagyok,fiatalon szerintem könnyebben bírja az ember.Persze van aki olyan hogy nagyon szenved de nem törvényszerű hogy meg kell halni tőle,persze hosszú távon nem jó de nem is kell örökké ezt csinálni.

Azt ajánlom hogy éjszakás előtt maradj fent tovább hogy első nap ne kelljen 24 órát folyamatosan fent lenni.Pl utolsó délelőttös napon én 21:00-kor feküdnék le alapból,maradj fent hajnalig majd következő nap 3-4-ig.Délelőtt sztenderd,délutánosban csak egy kicsit később fekszel le,ezzel nem kéne hogy probléma legyen.

2022. jún. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!