Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elhagynátok egy ilyen munkát?

Elhagynátok egy ilyen munkát?

Figyelt kérdés

Ez az első munkahelyem, 9 éve vagyok itt. Tökéletesen elégedett vagyok mindennel, már-már úgy érzem, hogy túl vagyok fizetve és a munkám nem ér ennyit. Jó a kapcsolatom mindenkivel, a főnök is nagyon jófej, néha munkaidőben grillezünk és sörözünk, évente csapatépítő programokat szervez, idén például gokártozni voltunk egy profi pályán.

A barátnőm viszont nem akar az országban maradni, mindenképp németországban akar munkát vállalni és szeretné ha vele mennék. Neki ott meglenne a biztos helye, de nekem valószínűleg valami csicska meló jutna aprópénzért, mert még a nyelvet sem beszélem. Szeretem és nem akarom elveszíteni, viszont nem akarok idegen helyre költözni és még egy ilyen munkahelyet valószínűleg soha nem találnék.



2022. jún. 24. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Amíg nem találsz egy normális állást Németországban, addig maradj itthon a mostani munkahelyeden! Még az is lehet, hogy a barátnőd nem fog tudni beilleszkedni kint.
2022. jún. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a csajt küldeném el. Vagy legalább türelemre inteném.
2022. jún. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy szeretitek egymást, e egyértelműen más a jövőképetek. Ezt vagy megbeszélitek és valaki idomul, vagy ennyi volt.
2022. jún. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynék el egy ilyen munkát egy aktuális párkapcsolat kedvéért. Tökéletesen elégedett vagy mindennel, ennél nem kell több indok.
2022. jún. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy otthagyd a munkát! Lehet, fél év múlva már nem ez a csaj lesz a barátnőd. Viszont ilyen álommunkád nemigen lesz többet.
2022. jún. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Senior Séf ***** válasza:
84%
Annyi nő van, mint égen a csillag. Ráadásul valahol még az igazi is köztük van, aki mellett te magad is igazivá tudsz válni. Egy jó munkahely viszont olyan kincs, ami mindennél többet ér.
2022. jún. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Így van… elég nehéz sajnos ilyen jó munkahelyet találni…


Én is ott hagytam 1 éve az első igazi szakmait, ahol jól éreztem magam… mondjuk az nem fizetett jól, ez volt az első indok. Hát, szarabbnál szarabbakkal találkoztam az elmúlt év során, ea többször

2022. jún. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Folyt: és többször gondoltam rá, hogy jobb lett volna maradnom.. elég nehéz időszakon vagyok túl..
2022. jún. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!