Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért olyan menő pilótának lenni?

Miért olyan menő pilótának lenni?

Figyelt kérdés
A bátyám tavaly szerezte a pilóta engedélyét és azóta mindenki körülrajongja. Eddig kevesebb mint 20órát repült és azt is csak egy ócska 70éves duplafedelü permetezőgéppel. Mindenki el van ájulva tőle, családtagok, barátok tőlem kérdezgetik, hogy milyen a repülés. Hát honnan fenéből tudjam?? Nagyon unom már, hogy mindig ő a téma és az senkit sem érdekel, hogy nekem vele ellentétben egyetemi diplomám van.

2022. jún. 24. 19:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Mert a lakosság nagyon kis hányada mondhatja el magáról, hogy repülőgépet vezet, ezen kívül nagyon sok kisfiúnak gyerekkori álma, hogy pilóta legyen, többek között nekem is, csak nem úgy hozta az élet.


Irigy kutya vagy.

2022. jún. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Miért kell irigykedni?
2022. jún. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Kit érdekel a diplomád?

De komolyan!

Én azt nem értettem soha, hogy a diplomások mire verik magukat...

2022. jún. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

Mert ha kirúgják őket farbarúgással, akkor talpukra szállnak le:DDD


Mire jó a diplomád, már tudsz mosogatni otthon? :DDD

2022. jún. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Az ócska duplafedelű permetezőgépet nagyobb kihívás vezetni, mint egy modern vadiúj kisrepülőt.
2022. jún. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
Nézd meg a TOP GUN 1-2 filmeket, meg a PAN AM sorozatot!
2022. jún. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

Izgalmas, ritka, és szeritem mindenki kipróbálná hogy milyen ha ők irányíthatnának egy gépet az égben. Ritka hogy egy átlag ember fel tudja ébreszteni másokban a kalandvágyat, márpedig a repülés ilyen.


Ha ennyire fáj hogy háttérbe szorulsz, akkor csinálj te is valami szokatlant, amivel megragadod mások fantáziáját...

2022. jún. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Bocs, de szerintem egy oilóta jogsit kicsit nehezebb letenni mint elvégezni valami büfészakot. A befektett pénzről nem is beszélve. Szerintem már egy ilyen sem olcsó, eleve nem is lehet akárkiből pilóta
2022. jún. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Diplomát egy vak, béna ember is szerezhet. (Sőt néhány ismerősöm alapján bátran mondhatom, hogy még az agyhalottak is képesek lediplomázni.)

Pilótának kevés ember alkalmas. És egy An-2-essel is nagyon baró repkedni!

Az iskolád mellett is csinálhatsz egy PPL-t és ha meglesz a szakszód, akkor megtudod miért rejngják körül a tesód.

2022. jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

talán mert a pilóták egy nagyon elit, különleges réteg, rengeteg tanulással és áldozattal jár megtanulni, és igen, egy kívülálló számára tök izgalmas.

ezzel egy picsogó kis értelmiségi hisztigép természetesen nem versenyezhet, attól hogy megrekedtél a kamaszkorban, még senkit nem fogsz érdekelni.

2022. jún. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!