Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A 60 napos felmondási idő...

A 60 napos felmondási idő nagyjából el is lehetetleníti az állásváltást? Hónapok óta keresek találtam is, de a 60 napot senki se várja ki. ennyit nem várnak rám.

Figyelt kérdés
2022. júl. 2. 09:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
23%
30 nap a felmondási idő és ha még van időarányosan szabid, azt ez idő alatt ki kell adni, így ha nem voltál még szabin idén, akár a felét is megúszhatod. Ha pedig fontos vagy megvárják, ha nem várják meg akkor olyan a pozíció, amire bármikor találnak jelentkezőt, de az meg annyit is ér.
2022. júl. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Én váltottam 60 nappal állást, mondjuk szerencsém is volt, mert egy pici cég volt, és rájöttek, hogy a nyári pangásban kezdenem hülyeség lenne. Így mindenki jól járt.

De szerintem ha jó munkaerő vagy, megvárnak máshol is.

2022. júl. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

"30 nap a felmondási idő és ha még van időarányosan szabid, azt ez idő alatt ki kell adni, így ha nem voltál még szabin idén, akár a felét is megúszhatod. Ha pedig fontos vagy megvárják, ha nem várják meg akkor olyan a pozíció, amire bármikor találnak jelentkezőt, de az meg annyit is ér."


Nem 30 nap a felmondási idő hanem 60 mert Kjt-s vagyok.


" ha még van időarányosan szabid,"


nem nagyon van, de ha van is, egy napot ki nem adnak inkább kifizetik, mert annyira nincs ember.

ugyanez igaz a közös megegyezésre. nem egyezkednek senkivel mert annyira nincs ember.

2022. júl. 2. 10:16
 4/21 A kérdező kommentje:

"De szerintem ha jó munkaerő vagy, megvárnak"


Aha... persze.


és ha én csak egy 12 egy tucat átlagjózsi vagyok miképpp az emberek 99,9%- is az akármennyire is nem tetszik ez egyeseknek, akkor mi van?

2022. júl. 2. 10:17
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
tényleg nem veszitek észre , hogy ő az alapitványi iskolás troll? Ő idéz minden kommentet..
2022. júl. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ha nem vagy jó munkaerő, akkor nem fognak megvárni, igazad van. :)
2022. júl. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

" ha nem vagy jó munkaerő,"


definiálnád nekem a "jó munkaerő" fogalmát? Megtennéd? Várom.

2022. júl. 2. 10:24
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó, ha ő, mert végre elkezdett a váltáson gondolkodni.
2022. júl. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
továbbra is várom a "jó munkaerő " definícóját!
2022. júl. 2. 10:25
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen pótolható
2022. júl. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!