Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyetértetek azzal, hogy a...

Egyetértetek azzal, hogy a home office csak akkor jó (legalábbis lakás/ház beosztás szempontjából), ha a lakásban/házban van külön dolgozószoba?

Figyelt kérdés
Persze ha nem egyedül lakik az ember.

2022. júl. 13. 01:15
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
36 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Csak akkor ha van csalad otthon
2022. júl. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem csak akkor jó. Hibátlanul dolgoztam home office-ban a nappaliból vagy a hálóból.
2022. júl. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Javasolt a külön dolgozószoba, hogy a munkára tudj koncentrálni. Sokan vannak, akik magánban dolgoznak, de bérelt irodában, pont azért, hogy, mint munkahely külön legyen választva a magánélettől.
2022. júl. 13. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%
Már miért kellene külön szoba? Ha az irodában meetingelsz teamsen külsős partnerrel vagy ügyféllel, nem mások mellett beszélsz? Ott nem mászkálnak melletted, nem hallatszik be, ahogy mások tárgyalnak. F...t nem. Mi a párommal egy szobás lakásban élünk, itthonról dolgozunk. Van 2 meetingünk egy nap, kb 3 percet beszélünk rajta, azt is jó minőségű zajszűrős mikrofonnal (így csak a mi hangunk hallatszik be). Azért a 3 percért én nem fogok másfél órát utazni vagy egy nagyobb lakást venni, bocs.
2022. júl. 13. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Külön dolgozószoba nem biztos, hogy kell, de szerintem jó dolog a megfelelő munkaállomás. Nekem a kanapén fetrengős, ágyban fekvős megoldás nem jött be, nem tudtam napi több órát eredményesen így dolgozni akkor sem, mikor néha volt módom home office-ra.
2022. júl. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb, de a muszáj nagy úr.
2022. júl. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

Én a nappaliban dolgozom. Ott van hely a sarokban az íróasztalnak, nyomtatónak, stb.

Nincs erre külön szobánk sajnos (3 gyerek van)

Ha nagyon akarnám, a nyári konyhába kiköltözhetnék, alig használjuk, de felesleges.

Én nagyon szeretem, hogy ha van 10 percem, berakom a mosást, teregetek, akármi. Abszolút jobb így mint elszeparálva ücsörögni 8 órát.

2022. júl. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%

Nem.

32 négyzetméteren élünk, a nappaliban dolgoztam vagy az étkezőasztalnál, imádtam és hatékony voltam.

2022. júl. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
És ennek a kérdésnek mi értelme van?
2022. júl. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
A férjjel kettesben napközben működik a kanapéról megoldás. Ahogy hazajönnek a gyerekek, vége. Így mikor 6 órából átálltam 8 órára, csukható ajtajú szobára is szükségem lett. Úgyhogy részemről igen, szükséges a külön iroda.
2022. júl. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!