Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Annak mi értelme hogy nyáron...

Annak mi értelme hogy nyáron üresben a semmire üzemeltetnek egy iskolát, benne a technikaikkal akik semmit se csinálnak csak benn vannak?

Figyelt kérdés
2022. júl. 20. 11:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Azzal az indokkal hogy nincs elég szabi és ha nem rendelnék őket be, a "semmire ingyen " kapná a bért.


Miért, így nem a semmire kap bért? Ott ül teng-leng cigi kávé facebook mobil és hazamegy, dolga semmi.


így nem a semmire kap bért? Ennyi erővel ezt a semmit otthon is csinálhatná.

2022. júl. 20. 11:23
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Az öncélú aljasság. A hatalom élvezete.
2022. júl. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

A fenntartó azt mondja az intézménynek egész nyáron nyitva KELL lenni.

de soha senki meg nem mondja voltaképp MINEK kell nyitva lenni ha döntéshozó vezető személy (aki pl aláír) az NINCS benn, így ha adódna is netán valami ügy (pl egy igazolás kiadása) az sem oldható meg, mert nincs aki aláírja.


Így viszont a bentlét tényleg totál értelmetlen. de akkor is benn kell lenni. mert CSAK.

Közszféra. És aztán csodálkoznak hogy dugig a közigállás üres állásokkal mert mindenki elhúz. na vajon miért?

2022. júl. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Csak nem alapítványi iskoláról van szó? :-D
2022. júl. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Katona Dius ***** válasza:
84%
Én dolgoztam iskola gazdasági irodájában. Egyházi iskola volt,bár ennek sok jelentősége nincs szerintem. Bérszámfejtés ugyanúgy van,navnak adatszolgáltatás ugyanúgy van, számlák ugyanúgy jönnek szolgáltatóktól,mert vannak olyan díjak,amiket akkor is fizetni kell ha nincs gyerek. Taboroztatas számláinak elszámolása, pályázatok lezárása. Volt akkor is munka. Kevesebb ez tény,így felváltva tudtunk szabira menni. De volt munka is szépen. Nem mondom,hogy mindenhol ez van,pláne akik enm könyveknek maguknak,mart állami iskolák,de nálunk ez volt.
2022. júl. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

"Csak nem alapítványi iskoláról van szó? :-D"


Pont hogy nem azokra jellemző ez hanem ÁLLAMIAKRA.

2022. júl. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

" Bérszámfejtés ugyanúgy van,navnak adatszolgáltatás ugyanúgy van, számlák ugyanúgy jönnek szolgáltatóktól,mert vannak olyan díjak,amiket akkor is fizetni kell "


Állami sulik esetén ezek egyike sem értelmezhető...

mert nem önálló gazdálkodásúak. így ezekért biztos nem kell bemenni.

2022. júl. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Titkárság ahol lehet ügyet intézni. Árvasági ellátás, bizonyítvány átvétele stb.

Illetve a tanároknak sem 2,5 hónap a szabadságuk...

2022. júl. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

5-ös, hozzászólásod a kérdés szempontjából nulla relevanciával bír.

Ügyet intézni kéthetente lehet a titkárságon, 8-as. A tanárok szabadsága ebbe a kérdésbe semmilyen módon nem illeszkedik.

2022. júl. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22%

"Titkárság ahol lehet ügyet intézni. Árvasági ellátás, bizonyítvány átvétele stb."


ez fals. nem igaz. ügyet intézni kéthetente lehet.

minden egyéb időben nem ügyintézni nem lehet de az épületbe belépni se nagyon.

hogy minek tartják benn akkor az embereket, el ne tudom képzelni.

mondja ezt egy olyan valaki aki 10 évig dolgozott suliban. akkor se értettem soha. semmit se kell csinálni de ott kell lenni. de minek, ezt a jóisten se tudja.

hálistennek eljöttem évek óta.

2022. júl. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!