Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vállalnátok több hónap csökken...

Vállalnátok több hónap csökkentett fizetést hogy a munkahely kijöhessen a gödörből? Dolgozni időben is mennyiségben is ugyanannyit kell, sőőőőőőt még többet is, mert aki elmegy annak a melója is többikre hárul-kevesebb bérért...

Figyelt kérdés
2022. júl. 23. 18:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
nem
2022. júl. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
Maximum olyan kisvállalkozásban, ahol belelátok a cég anyagi helyzetébe és ismerem a tulajt annyira, hogy nem akar átverni. De ott is csak úgy, hogy a cégből valamennyi üzletrészt kapok fizetés helyett, így, amikor majd nyereséget termel a cég, nemcsak a fizetésemet kapnám, hanem nyereségrészesedést is.
2022. júl. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Rögtön elkezdenék másik állás után nézni. Egy munkahely nem jótékonysági intézmény.
2022. júl. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%

Olyan jó munkahelyem még nem volt akiért ezt megtenném.


Eltudom képzelni, ha tényleg annyira a szívem csücske lenne, de még nem találtam soha ilyen helyet.

2022. júl. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Volt már olyan, hogy 3 hónapig nem kaptam fizetést. Utána egyben kaptam meg az egészet. És ezt előre tudtam is. És meg is bíztam bennük, hogy valóban így lesz.
2022. júl. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. júl. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%

Nem, vagy max. úgy, ahogy 2. írta, és ha közben folyamatosan nézném a melókat, ahogy meg 3. írta.

Az ember pénzért dolgozik akkor is, ha szerelemből (is) csinálja.

Amit csak szerelemből csinálsz, az hobbi, nagyon szerencsés, ha szereted a munkád, de akkor meg pengeélesen el kell tudni választani, hogy meddig kell mindenképp dolgozni és mi az, ahol már olyan szinten túlzásba viszed, hogy arra rámegy a családod és/vagy az egészséged. (Van az a helyzet, ahol lelép az asszony/a férj, mert a másik fél elhanyagolja őket... és itt, ilyenkor már nem sokat ér a pénz, az esetek 99,9%-ában pedig azért az fixen, általánosítva kijelenthető, hogy ha pénzről is van szó, akkor sem milliárdokról van szó...)

2022. júl. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért érné meg ez nekem? Az üzlet üzlet, nem jótékonyság.
2022. júl. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem. Sőt, ha átveszek (átadnak) feladatokat mások után, akkor annak mértékétől, nehézségétől függően még fizezésemelést és előléptetést is kérek.
2022. júl. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
7. vagyok, meg akkor se ér semmit a pénz, ha közben rámegy az egészséged, és mondjuk - jó esetben - ripsz-ropsz elvisz egy szívinfarktus vagy egy agyvérzés, vagy - rosszabb esetben - évek szenvedése, keserves kínok következtében elvisz a rák (mint épp ma a volt főnöknőmet).
2022. júl. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!