Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az Oxi Job Iskolaszövetkezetrő...

Anna0806 kérdése:

Az Oxi Job Iskolaszövetkezetről kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Pár napig a Tescoban dolgozok mint Clubcard hostess és a nő akivel beszéltem diákként azt mondta ehhez az iskolaszövetkezethez kell csatlakoznom. Gondolom ezzel áll szerződésben. Viszont mivel a Tescoban holnap dolgozok utoljára és gondoltam ha már tagja vagyok ennek a szövetkezetnek mivel a belépési nyilatkozatot és a megállapodást is postáztam nekik tegnap aláírva ahogy kérték előzetesen, úgy gondoltam megpróbálnák munkát vállalni általuk mivel még tanulok. Aki dolgozott esetleg már az Oxi-Job-ban mi a véleménye milyen volt. Megéri munkát vállalni náluk?

2022. júl. 30. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyjából 10 éve vannak a piacon, azóta valahogy fenn is maradnak és nem volt még semmilyen botrányuk (mint öt éve az I Love Diákmunka Iskolaszövetkezetnek, amikor is nem fizették ki a diákokat), tehát valószínűleg korrekt módon kifizetik a nekik dolgozó diákokat és jó kapcsolatot ápolhatnak az összes velük dolgozó céggel. A mekis diákmunkáról sok mindent el lehet mondani, de azt nem, hogy a Mekik tulajdonosai ne tartanák be a törvényeket és fillérre pontosan ne számolnának el minden hónapban a nekik dolgozó diákoknak és a főállású dolgozóiknak. Ők csak olyan diákszövetkezetekkel szerződnek, akik szintén tiszta háttérrel rendelkeznek, az Oxi-Job mostanra pedig már nyolc Mekivel is szerződésben áll (Gödöllő, Dunakeszi, Kistarcsa, Keleti pályaudvar, Békásmegyer, Aréna Pláza, Kőbánya, Szigetszentmiklós).


Az viszont mondhatni fura, hogy neked a Tescoban kifejezetten ezt a szövetkezetet ajánlották, mivel dolgoznak ők sokkal nagyobb múltú és nagyobb iskolaszövetkezetekkel is (Meló-Diák, Multi Job).

2022. júl. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben akkor amennyiben van rá lehetőségem maradnák itt a Tescoban anélkül, hogy szövetkezetet kellene váltanom. Egyébként a nő aki javasolta, hogy ehhez a szövetkezethez csatlakozzak nem a Tescoban dolgozik. Nálunk itt Cegléden a Tesco a Pensummal áll szerződésben. De azt mondták jöhetek a mostani szervezettől is tehát az Oxi Job-tól. Köszönöm az infót 😊
2022. júl. 31. 14:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja értem, így már más. A Pensum az hiába egy nagy iskolaszövetkezet, de az egyik legrosszabb is, akikkel valaha volt szerencsém dolgozni. Ráadásul általában 15.-én késő délután utalják el a diákok fizetéseit - csak akkor teszik meg előbb, ha 15.-e hétvégére esik. Szerintem az Oxi-Job sokkal korrektebb cég, még ha az ügyintéző meleg hapsi (Máté) sokszor túl rámenős, már-már idegesítően.


Jó munkát!:)

2022. júl. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen a segítséget. Semmiféleképpen sem akarok váltani és így, hogy tudom a Pensum szívás akkor ha minden úgy alakul ahogy szeretném jó lesz nekem az Oxi Job-ban is. Függetlenül attól, hogy milyen az ügyintéző. 😊😂
2022. júl. 31. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!