Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik a legnagyobb bosszú,ami...

Melyik a legnagyobb bosszú,ami még nem büntetendő? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elegem van.

Őszintén mindent elmondok,eddig 1 évet általában hazudtam a koromról,meg stb.

Nem nagy dolgokat,csak épp annyit hogy ne lehessen egy történetet kiszedni a képből.


Na de most semmi nem számít,csak a jelenlegi helyzet.

Ugyanis minden rendbe is jöhetett volna...

Van nekem egy felettesem.

Illetve több is,de most csak egy számít.

Ezt az embert felhívta egy rosszakaró ismerősöm,aki rokona.

Azaz gyakorlatilag nekem nem biztos,lehet kampec.

Vannak családtagjaim,akik bent dolgoznak,ez sokat véd ha az ottani sorsomról van szó.

Illetve volt olyan is,aki már nem él.

Na de ettől függetlenül,ez a pitiáner módra hátam mögötti undorító viselkedés lehet,hogy a munkahelyembe is kerülhet,nem biztos.

Mondott rólam nem szép dolgokat,az illetőt majdnem 10 éve ismerem!

Nagyon korrekt,becsületes embernek ismertem meg,sokszor ő is sanyarú sorsnak örvendett.

Kétszer annyi idős,picit idősebb mint én.

Én vagyok 1107 hetes.

Na de ettől függetlenül alá is ásta a tekintélyem,hiszen ki másnak hisz,ki másra hallgat az én felettesem...

Nem tudom,hogy mi lesz.

Le vagyok maradva kémtechnológia tantárgyból,fogalmam sincs hogy hogyan nyomozzak észrevétlenül nem úgy,mint valami porszívó ügynök.

Ő viszont tudta rólam,hogy soha nem volt rendes munkahelyem,alkalmi munkákból igyekeztem pénzt szerezni magamnak,azoknak az idős,beteg nagyszüleimnek akikkel együtt élek.

Azt is,hogy mennyire szegényes körülmények vannak.

Azt is,hogy egy álom teljesült,mikor végre lett egy normálisnak mondható munkahelyem,ahonnan fizetést kaphatok.

Viszont őt ez nem érdekelte úgy látszik.

Ő egy sikertelen vállalkozó, sokszor ő sem talált magának munkát,tehát ezért lett a "saját maga főnöke".

Ezt követően piszkosul nem sikerült elérnie már sok éve semmit mondhatni.

Én úgy gondolom,hogy ha az én tehenem meghal,akkor haljon meg más tehene is logikát követi.

Ez hangzik logikusnak.

Fogalmam sincs,hogy mik az esélyeim,meddig fognak itt megtartani.

A kollégák véleménye számit igazán,hogy velük hogy tudok együtt meglenni egy környezetben.

De szerintem ezek után pont,hogy nem fog sokat számítani.

Elméletileg lesz majd egy megbeszélés velem kapcsolatban,viszont ez még 3 hónap ha jól tudom.

Viszont nem akarom ezt annyiban hagyni,ezt nem érdemeltem meg.

Nem fogadhatom el ezt a bánásmódot,mert akkor automatikusan mindenki azt fogja hinni hogy velem ezt nyugodtan lehet.

Illetve,senki sem akarja elfogadni az igazságtalanságot,mikor ő maga jót akart kihozni egy helyzetben.

Különösen akkor,ha létfontosságú dologról van szó.

Bármennyire hihetetlen,ez a sztori teljesen igaz.

Ha azt hiszed,hogy fikció vagy troll,akkor aszerint válaszolj mintha igaz lenne!

Nem tudok jobbat mondani.

Köszönöm,ha végigolvastad,és azt is ha egy segítőkész, pozitív vagy negatív de mindenképpen építő jellegű,javító szándékú kritikát írsz ide!


2022. aug. 1. 16:29
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Bocsánat hogy így fejeztem ki magam!

Köszönöm,hogy komolyan vetted a kérdést!

Igazán hálás vagyok érte.

2022. aug. 1. 16:38
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen.
2022. aug. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Mivan be vagy állva?
2022. aug. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Most nem szívesen lennék annak a rosszakaró ismerősöd helyében!
2022. aug. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem értek. Leírnád 5 mondatban?
2022. aug. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb bosszú, ha kell olvasnia a novelládat.
2022. aug. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

4 Ezt senkinek sem kívánom,ugyanis tudom magamról hogy mire vagyok képes.

Nem az erőre gondolok itt,hanem a határozottságra,vagy az elszántságra.

Nem akarok marhaságot csinálni...



5 mondatban

Egy ember betelefonált a munkahelyemre,a felettesem a rokona,rossz dolgokat mondott rólam.

A sorsom elvileg a kollégák véleménye szerint lesz megszabva,de innentől kezdve lehet nem lesz ennek annyi jelentősége,mint amennyi lehetett volna.

Próbaidőszak közepette ezt csinálta velem,mikor tudta hogy mik a körülmények.(Segítenem kell családtagokon,nagyon nehézkesen tettem eddig szert munkahelyre,jövedelemre,pénzre,fekete munkákból tudtam összeszedni valamit egy évig,szinte majdnem semmit.)

Most pedig a karrieremről van szó,most kapom életem első teljes fizetését,de már megcsinálja nekem ezt a helyzetet egy rosszakaró akit majdnem 10 éve ismerek!

2022. aug. 1. 16:58
 8/25 A kérdező kommentje:

+1

Azért van protekcióm hál Istennek családtagok miatt,de akkor is rosszat mondott rólam a hátam mögött,amivel kárt okozott több területen is.

Bocs,6 lett.

2022. aug. 1. 17:00
 9/25 A kérdező kommentje:

Mellesleg nem értem,miért olyan bonyolult hiszen itt a sok intellektuális okoska még az 5000 oldalas,hivatalos,apróbetűs szöveget is elsőre megérti.

Meg életképtelennek is nevez mást,ha neki nem megy elsőre.

Itt meg teljesen hétköznapi szavakat használtam,és nem is annyira hosszú mint az esszé amit az egyetemen kívülről kellett fújni!

2022. aug. 1. 17:06
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Te tuti nem vagy 100as
2022. aug. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!