Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha nem szeretnék...

Mit tegyek, ha nem szeretnék ennyire kivetkőzni kollégák előtt?

Figyelt kérdés

Fél éve új munkahelyem van. Kis cég, 10 alkalmazott, 8 férfi, 2 nő, jól elvagyunk, szeretek itt dolgozni.

Fél évente van csapatépítő, a főnök elviszi a csapatot egy, ottalvós kikapcsólódásra, ami általában wellness.

Most is erre fog sor kerülni.

Én nagyon nem szeretek mások előtt fürdőruhára vetkőzni. Szültem 3 gyereket, felesleg minimális van rajtam 3-4kg, viszont nagyon sok striám van, a hasam, a mellem, a combom, utóbbin függőleges és vízszintes repedések is vannak, nagyon nem esztétikus és van kötényhasam, ami nem háj, inkább bőr, de fürdőruhában nagyon látszik ugye.

Én nagyon nem szeretnék a kollégák előtt így mutatkozni, de nem is akarok én lenni a hálátlan, csapatromboló stb., rajtam kívül mindenki nagyon várja.

Mit kezdjek ezzel a helyzettel?



2022. aug. 6. 10:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

1.Egyberészes fürdőruha? 2.Esetleg köntös, és nem mész be a vízbe.

3.Előtte "megbetegszel."

Ezek jutottak eszembe.

2022. aug. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Nekem amúgyis a tököm kivan ezekkel a csapatépítőkkel, szóval teljesen megértelek.

Az első jól leírta a lehetőségeidet.

2022. aug. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A megbetegedésre gondoltam én is, egyszer még működhet.

Egyberészes fürdőruhát megpróbálok nézni valami extra jól takarót, mondjuk a combom és a kötényhas így is látszani fognak, mert a fürdőruha feszül és kiemeli:/

Vízpartra, strandra van egy lenge pántos miniruhám, abban szoktam a kicsikkel a vízbe menni, de wellnessben paraszt dolog lenne így medencébe menni.

2022. aug. 6. 10:28
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Felnősz végre.. és azt mondod a főnököd szemébe, hogy te nem mész erre.
2022. aug. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tankinit vegyél, ne fürdőruhát, vagy bikinit. Vannak bővebb fazonok is.
2022. aug. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

4es, elég összetartó jó csapat, mindenki alig várja, hogy menjünk.

Nem akarok én lenni a savanyú új kolléga, akinek semmi nem jó.


5ös, ez jó, köszi. Régen nem volt ekkora tankini választék, most egész jók vannak a BonPrixen, némelyik már-már ruha.

2022. aug. 6. 11:07
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Az egy dolog hogy összetartó a csapat. Ez szép és jó.

Csak azt nem értem, hogy miért kell embereket ilyen megalázó helyzetekbe "belekényszeríteni". Szerencsére én még eddig megúsztam az ilyesmit, de én sem vetkőznék sehol. Az emberek olyanok, hogy képesek hetekig azon "kattogni", hogy ki hogy néz ki fürdőruhában. Pedig nem lenne kötelességed levetkőzni a kollégák előtt.

De ha nem akarsz menni akkor meg te vagy a szemét, mert hogy merészeled.

Egyébként mi van akkor ha egy nő pont akkor menstruál?

Én tuti nem mennék, még akkor sem, ha nem kötelező a vízbe menni. Ilyenkor alig várom hogy hazaérjek és letusoljak, nem még hogy ott aludjak valahol.

Időnként a férfiakból álló cégvezetés egyáltalán nem gondol bele az ilyen helyzetekbe (nem is érdekli őket).

2022. aug. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%
Menstruáció is egy nagyon jó kifogás lehet.
2022. aug. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanmar, vegyel vmi csinos darabot, aztan hajrá érezd jól magad, no para. :)) Ha "csak" emiatt nem mennél szerintem hülyeség.
2022. aug. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Anyum is a tankinire esküszik, csak ilyet visel (ő mondjuk molett is, plusz stria, kötényhas). Vannak egész hosszú fazonok vagy akár rövidnadrágos, bokszeralsós fazonok is. Sőt, már létezik hosszú ujjú változat is, ha esetleg a karon is problémás a bőr. Sokat segítenek a tankinik ilyen helyzetekben.


[link]


[link]


[link]

2022. aug. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!