Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Főnök nagyon szeretné, hogy...

Főnök nagyon szeretné, hogy bemenjek az irodába, de nem tehetem meg, mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés

1 hónapja kezdtem új telefonos ügyfélszolgálatos munkahelyen, de az iroda 100 km-re van a lakhelyemtől és oda-vissza ez tömegközlekedéssel kb. 5 óra utazás. Ezért amikor jelentkeztem az állásra akkor szigorúan megmondtam, hogy 100% home officeban tudom csak csinálni, amint lejár a 2 hét személyes training.

Elsejétől kezdve elkezdtem itthonról dolgozni viszont nagyon béna vagyok. Semmi szociális és kommunikációs skillem nincs, a tudásom még édeskevés a munkához ezért nagyon nyakatekert és bonyolult a bébiszittelésem.

Két hétig tűrte a szenvedésem a főnök de eddig és ne tovább. Menjek be az irodába mert kell a személyes jelenlétes coaching. Egyszerűen kínkeserves a Zoomos megoldás.

Én viszont nem tudok bemenni. 17:30-ig van a munka és mire hazaérek már 20 óra lesz... Reggel meg, hogy beérjek 9-re akkor 6:30-as vonattal kell menjek. Az egész napomat elvinné a munka. Semmi affinitásom nincs ehhez de közben meg pengeélen táncolok a próbaidőm alatt. Keresek új melót de nincs nekem megfelelő semmi helyben. Addig meg nem kéne elveszteni a mostani állásom.



2022. aug. 15. 11:22
1 2 3 4
 1/34 Pillér2 ***** válasza:
86%
Kell a munka vagy sem, el kell dönteni.
2022. aug. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
91%

Be tudsz menni, csak nem akarsz.

Örülj neki, hogy a főnököd még akar energiát fektetni beléd, ahelyett, hogy elküldene és felvenne mást a helyedre, aki érti a dolgát.

Szóval vagy bírd ki azt az időt, amíg bejársz, hogy rendesen betanuld a dolgod, vagy keress magadhoz közelebbi munkahelyet.

2022. aug. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
96%

Hát ha ennyire nem megy akkor muszály lesz személyben,ha nincs más munka akkor itt kell fejlődnöd.Ezt ilyenkor be kell nyelni,akár kereshetsz pár hétig szállást helyben ha van pénzed rá mert ez rengeteg utazás.

Adj bele mindent,ez az időszak szívás lesz de muszály felzárkóznod ha ott akarsz maradni és amint mondod ennél csak rosszabb van.Gondolj arra hogyha felfejlődsz akkor remélhetőleg csinálhatod HO-ban utána végig.

2022. aug. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
70%
Ja és be tudsz menni csak nem akarsz,nem vagy olyan helyzetben hogy válogathass,kétlem hogy tudnál huzamosabb ideig munkanélküli lenni.Inkább örülnöd kéne hogy ad esélyt a főnököd mert más helyen már rég kicsaptak volna.
2022. aug. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

#1 Nehéz kérdés, mert amúgy rühellem mint a fost. De közben meg kéne az a hülye lóvé.

#2 Nem akarok azért élni, hogy dolgozzak mert az rabszolgaság. Pont fordítva, azért dolgozunk, hogy éljünk. Ami amúgy ugyanúgy rabszolgaság csak egy fokkal kibírhatóbb. Főnök szerint pedig olyan 3 hónap lenne minimum amíg megtanulok mindent. Ennyit nem fogok bejárni.

#3 Nincs pénzem szállásra sajnos. Rengeteg utazás, nem tudom benyelni mert a 2 hétbe is beleőrültem júliusban. Nem akarok ittmaradni hosszútávon az a baj. Rühellem mert rabszolgamunka de nincs más amit tudok csinálni sajnos.

2022. aug. 15. 11:36
 6/34 anonim ***** válasza:
84%
Halál egyszerű. Ha kell a munka kibírod és bemész, ha nem akkor meg ennyi volt
2022. aug. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
85%

Ez nehéz helyzet sajnos,a sok szar közül kell kiválasztani a legkevésbé szarabbat.Az a probléma hogyha ez nem jön össze akkor ki tudja mikor találnál mást és az nagy valószínűséggel még ennél is rosszabb lenne.Közben pedig fogy a pénzed,úgy végképp nem fogsz előrejutni.

Tudom hogy nagyon rossz de ha nincs ennél jobb akkor be kell vállni.Közben kereshetsz mást ugyanúgy hátha jön egy jobb lehetőség.

2022. aug. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
74%

Én nem nagyon látok itt valódi problémát, csak 1st world problems hisztit.

Én egyetemre 2 évig jártam úgy, hogy napi 4-5 órát utaztam. Volt, hogy 50 perccel hamarabb ott voltam a folyosón, mint az óra kezdődött volna, még a terem sem volt nyitva, de 1 órával későbbi vonattal 10 percet késtem volna az óráról. Majd hazaértem este és csináltam a beadandókat és tanultam. 2 évig. Nem 3 hónapig.

Ha punci vagy akkor mondj fel, akkor lehet otthon hereverészni.

2022. aug. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 Shaddark ***** válasza:
23%

Én biztosan nem mennék be, ha nem ezt beszéltük meg.

Amúgy meg nem is értem, min változtat a személyes jelenlét?

Ha fogja a kezed miközben magyaráz, akkor jobban megérted? Vagy nem is értem...

Ha a zoom nem alkalmas a célra, akkor használjatok facebook messengert, vagy bármi mást. Ha technikai gondod van, hívj egy hozzá értő szakembert.

2022. aug. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk itt gyakorin mindig van valami újabb divat. Ilyenek, hogy a 25 éves már öreg, most meg már sokadik ilyet olvasom itt, amit a kérdező is ír: "Nem akarok azért élni, hogy dolgozzak mert az rabszolgaság. Pont fordítva, azért dolgozunk, hogy éljünk." Hát akkor ne tedd, de sajna ez van, dolgozni kell, hogy ne halj éhen és számlákat tudj befizetni. Ezen nem nagyon lehet változtatni, csak ha a felső körbe születtél. Mindemellett küzdeni kell, nem szabad feladni és meg kell tenni mindent, hogy jobb legyen az életünk.
2022. aug. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!