Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik pedagógiai asszisztensek...

Akik pedagógiai asszisztensek vagy biztonsági őrök: nektek is kellett a covid-oltás a munkahelyen, megkövetelik?

Figyelt kérdés

A kérdés nyilván azokhoz szól, akik ilyen munkakörökben dolgoznak vagy családtagjuk, ismerősük, barátaik révén tudnak friss infóval szolgálni, hogy kellett-e nekik oltás kötelezően ahhoz, hogy dolgozhassanak a szakmában?


Köszi, ha valaki válaszol!



2022. aug. 20. 18:21
A kérdező szavazást indított:
Pedagógiai asszisztens vagyok és nekem a munkahelyemen előírták az oltást!
Pedagógiai asszisztens vagyok, de nem kértek oltást.
Biztonsági őr vagyok és nekem előírták az oltást.
Biztonsági őr vagyok, de ehhez nem kellett beoltatnom magam.
Egyik sem vagyok, de ismerek olyan ped.asszisztenst, akit csak oltással alkalmaztak.
Egyik sem vagyok, de ismerek olyan bizti őrt, akit csak oltással alkalmaztak.
Egyik sem vagyok, de van olyan ismerősöm, aki oltatlanul ped. asszisztensként dolgozik.
Egyik sem vagyok, de ismerek olyat, aki oltatlanul bizti őrként dolgozik.
Mindkettőhöz kell a covid-oltás.
Egyikhez sem szükséges, anélkül is felvesznek.
5 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A pedagógiai aszisztensnek 100% hogy kellett az oltás anno Én iskolában dolgozom mint karbantartó, tehát kevesebb gyerekkel is találkozok de nekem is követelmény volt. Januárbhan e miatt 2 hétig fizetetlen szabira is mentem...

Remélem már nem fognaqk b*ziskodni a koviddal, de sose lehet tudni...

Asszem februártól fél évig érvényes az oltás, tehát mostanság nem sokan mentek oltakozni, így valszeg alig van ember akinek érvényes még az oltása.

Jelenlegi helyzetet nem tudom, mert ugye Putyin a kovidot is elüldözte.

2022. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1: köszi!


"Januárban e miatt 2 hétig fizetetlen szabira is mentem..."


Ez hogy is volt, miért?

2022. aug. 21. 18:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem voltam beoltva és így be sem tehettem a lábam januárba a munkahelyemre még akkor sem ha csak a cuccomért mentem volna. Egy féleképp mehettem volna be ha saját költségen PCR tesztet csinálok.

Csúnya volt...főleg ahogy az emberrel lekezelően beszéltek mert nekem más véleményem volt az oltásról. Amúgy maga a tankertől jött még papír novemberben tehát már akkor tudtuk hogy ha nincs oltás, akkor nincs munka sem...Gusztustgalan...

2022. aug. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3: hát ez az! :(


Akkor tulajdonképpen kényszerítettek téged az oltás felvételére, ha ott dolgozni akarsz?


S mi lett végül, beadattad?

2022. aug. 22. 17:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen. Persze ott hagyhattam volna őket de januárban állást keresni vidéken? Ááááá....

Be kínait, hátha csak sós víz volt benne. :)

2022. aug. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5: hát igen, talán szerencséd volt és csak placebót kaptál! :)
2022. aug. 23. 23:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!