Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Családi hangulatú irodában,...

Családi hangulatú irodában, milyen cipő van rajtatok? Crocs téli változata jó lehet?

Figyelt kérdés
Csak az irodákban van fűtés a folyosókon nincs, étkezőben sincs sok.
2022. szept. 9. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha melegítő en jársz dolgozni akkor akár Crocs-ot is felvehetsz. Ha legalább farmerban akkor normális sportcipő a minimum.
2022. szept. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Sose voltam papucsban sehol, ha télen le akartam cserélni a csizmát, akkor bevittem egy balerinát, vagy vékonyabb sportcipőt.
2022. szept. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Télen csizmában vagyok, ami magassarkú és hát 9 órát nem hinném tudok benne tipegni. De akkor viszek be inkább egy egyszerűbb vans.
2022. szept. 9. 21:41
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Télen átlátszó harisnya+fehér papucs, nyáron mezítláb+papucs.
2022. szept. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Én sima strandpapucsban vagyok. Abban a széles pántosban, nem a lábujjközisben. Az asztalnál ülve fel szoktam rakni a lábam törökülésbe, elsősorban ezért szereztem be, mert így könnyebb. Nálunk sincs túl meleg 😅
2022. szept. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
5#: Igazad van. Én az asztalra teszem fel többször:). Senkit nem érdekel:).🤣🤣(4# voltam).
2022. szept. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem teljesen értem a lepontozgatást. Nem mindenhova nyakig gombolt, befeszült emberek. Nálunk pl babzsákok vannak elszórva az irodában, mászkálós játékos design festve a falra és geek cuccok (darth vader maszk, pacmanes párna, stb) elhagyva itt-ott a polcokon, kanapékon. Többeknek van benn váltóruha is. Egy ilyen helyen teljesen normális, hogy papucsban vagyunk, de vannak, akik zokniznak is.


Szoftverfejlesztéssel, machine learninggel foglalkozunk.

2022. szept. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Papucs az igazi.
2022. szept. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg ki kell menni az irodából valami könnyen felvehető cipő, ha pedig mész haza akkor az időjáráshoz megfelelő.

Irodába papucs.

Folyosóra könnyen bebújhatós de meleg cipő.

Munkába járáshoz az időnek megfelelő.

2022. szept. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az iroda is hangulatos, nincs azaz ing, nyakkendő stílus. Póló, famer, mindenki egyszerű
2022. szept. 10. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!