Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más mennyi idő alatt talál...

Más mennyi idő alatt talál munkát pályakezdőként?

Figyelt kérdés

Illetve most hogy tüntessem fel cv-ben hogy megvan a záróm de diploma nincs mert még a felsőfokú nyelvvizsga nincs meg?


3órás utat ugye ne vállaljak be? Plusz rájön a dugóidő...Baromi hosszú. :(

Ez érdekelne de nem merem vállalni.

Közelben viszont szinte semmi, diplomával azért nem szeretnék gyárban meg eladóként melózni. N


2022. szept. 15. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom milyen területen végeztél, de én közgazdászként diploma nélkül (szintén hiányzik egy nyelvvizsga) kb 1 hét pihi után találtam munkát. Tény, hogy előtte duálison voltam 3,5 évig, így annál a cégnél fixen lett volna munkám, de nézelődtem mellette. Hiszed vagy sem, a versenyszférában nem sok helyen elvárás a diploma megléte, főleg, hogy nyilván teszel azért, hogy meglegyen a nyelvvizsga és ezzel a keménykötéses is. 3 óra burtál sok idő, én nem vállalnám be. Viszont nem tudom nálad mit jelent a "közelben". Munka miatt szerintem abszolút megéri költözni, főleg ha kedvező ajánlatot kapsz. Volt főnököm 2 hónapig volt munkanélküli az egyetem után, hetente 30 helyre elküldte a CV-t és úgy kapott munkát az egyiknél. A CV-ben ezt nem kell feltüntetni, egyszerűen beírod a -tól, -ig időt, a sulit. Ha érdekes vagy valahol, személyesen elmondod a dolgot, ha visszautasítanak, nem emiatt lesz.
2022. szept. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Valaki marad a gyakornoki helyén, másnak több hónap.


Én feltüntetném, hogy csak a nyelvvizsga miatt nincs meg a diploma, hogy ne utólag derüljön ki, mert első napokban bekérik a diplomamásolatokat. Szerintem a Tanulmányi osztly is kiállít erről igazolást.


Rajtad áll, hogy mennyi utazást vállalsz be, főleg, ha van lehetőség home office-ra később. Megérhet az egész annyit.

2022. szept. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pszichologiai. De nem szeretnék ebbenbdolgozni és iroda sem opció, azt se szeretem.
2022. szept. 15. 15:48
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Akkor mit szeretnél?
2022. szept. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de ezeket tuti nem.
2022. szept. 15. 15:58
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Hát úgy nehéz....


A CV-ben nem kell feltüntetni, hogy nincs még meg a diploma. Az egyetemet mint még jelenleg is tartó képzést kell feltüntetni és annyi.


Deeee... találd ki mit akarsz. Ha még ez sincs meg, akkor elég nehéz elindulni a munkakeresés útján.

És mi az, ami 3 órára van tőled és érdekel?

2022. szept. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Keresgélek és ami megtetszik alapján.

Levéltáros.

2022. szept. 15. 16:13
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Kíváncsiságból: miben különbözik egy levéltár egy irodától?
2022. szept. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Január végén végeztem és június közepén kezdtem. De csak márciustól vettem komolyabban a munkakeresést.
2022. szept. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!