Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen végzettség kell Németor...

Milyen végzettség kell Németországban egy kisegitö idösgondozónak idösek otthonában? És mennyit lehet ott ezzel a munkával keresni? N/52

Figyelt kérdés
B1 szintü gyakorlati nyelvtudásom van, Ludwigshafen környéke érdekelne.

2022. szept. 17. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb esetben elég, ha van egy alapképesítésed, ott úgyis elöször mindent elmondanak. A nyelvtudás szerintem elég, kezdetben szokni kell, de nem vészes.

Az aktuális fizetést nem tudom, kb 10 éve privát, családnál, rendesen bejelenetve 1700-1800 simán volt, azóta gondolom, ez is több.

2022. szept. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nincs ápolói alapképesítésem. Ezért attol félek, nem vesznek fel.:(
2022. szept. 17. 16:28
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
Hát azért egy ápolói alapképesítés nem ártana, vagy egy bölcsész diploma
2022. szept. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Közgazdasági diplomám van.

De az itt nem ér semmit. Ebben az esetben.

2022. szept. 17. 16:57
 5/7 anonim ***** válasza:

A segédápolóknak nem feltétlen kell elözetes képzettség, de nem tudom, hogy lehet megszerezni.

Ha van valaki, aki ilyen helyen dolgozik, vagy olyan hely, ahol esetleg ekresnek segédápolókat, ott lenne érdemes rákérdezni.

Vagy a neten keress ilyen munkahelyeket, otthonokat és tölük kérj infókat, milyen lehetöségeid lennének.

2022. szept. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Esetleg ez segít neked, ez alapján segédápolóként nem kell semmiféle végzettség, de éppen ezért csak megszabott felaadatokat lehet végezni:

[link]

2022. szept. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Hamburgban dolgozom. Elég sok a kollégám, akinek nincs semmiféle ápolói végzettsége. Aki szeretne tanulni, azt a főnök bejelenti tanfolyamra. Lehetőség van az 1, 2 és 3 éves képzésre. Ami jó, mert kapsz mellette fizetést. A negatívum, hogy nagyon kemény munka. Van, hogy 2 ember jut, 35 "betegre". Jó esetben 3. Volt olyan munkatársam, aki kapott szállást tőlünk. Ha érdekel, megadom az otthon honlapját, meg a telefonszámunkat. Bár öszintén, én inkább lelépni akarok az országból. 🙂
2023. jan. 13. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!