Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek gáz, hogy megmondt...

Szerintetek gáz, hogy megmondtam a főnöknek, nagyon nincsenek rendben a dolgok a cégnél?

Figyelt kérdés
Kérdezte, mi a problémám a munkahelyen. Körvonalakban szembesítettem.

2022. szept. 17. 17:10
 1/10 Huszonegyedikszázad ***** válasza:
100%
Nem baj, csak a legtöbb helyen xarnak rá (nálunk is).
2022. szept. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
És ez volt az utolsó munkanapod?
2022. szept. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, sokuknak fogalmuk sincs.
2022. szept. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 hosszúhajú ***** válasza:
100%
a tálaláson múlik. hogyan mondod meg. ő kérdezte, nagy baj nem lehet belőle.
2022. szept. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ milyen nem rendben lévő dolgokat mondasz. Nem mindegy, hogy azoknak a problémáknak ki az oka.
2022. szept. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz, gondolom nem véletlenül kerdezte.


Én is mindig megmondtam, sőt, még akkor is, amikor magával a főnökkel volt a probléma.. elfogadta és nem csináltunk még utóbbiból sem ügyet, még így is hozzátette, hogy sajnálja hogy elmegyek, mert értelmes voltam.:D


A tálaláson múlik minden, én azért mindig igyekszem diplomatikusan beszélni és nem anyázva pl. Meg az egyenes út a legrövidebb, az már az ő bajuk, mit kezdenek a válasszal, de ha tényleg érdekli, akkor hasznos is tudni, mi is zajlik pontosan.

2022. szept. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem az.
2022. szept. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Konkrétan?
2022. szept. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is elmondtam mindent az irodában, mert kérdezték 2 hónap után mit vettem észre, mi az amin tudnának javítan. :D Ezt mondták mikor meglátták a papirost: "hu jó sokat írt fel nekünk"


Aztán mindenre azt válaszolták, hogy erre nincs keret, ezt majd jövőre, ezt nem tudják kivitelezni, erre nincs igény (az én igényem az semmi), ezt meg fogják csinálni stb...


Egy dolgot csináltak meg azóta; nagy nehezen be lehet csukni a vécéajtót.


Nincs klíma sem, bár télre már nem is kell, kiizadtam magam próbaidőn ebben a szar munkaruhában amit egyszer kimostam és összement :D a bokámig ér csövesbánat, de a lábam kétszer beleférne... A szekrényajtóra nekünk kellett lakatot venni nehogy feltörjék, de a szekrény lemezét ki lehet fordítani, ergo kézzel benyúlhat aki akar. A gépek szarok, kétszer annyi idő beállítani mint amennyi meg van adva, és azt nem lehet elkönyvelni. Hagyjuk is a többi problémát, csak felidegesítem magam. :)

2022. szept. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jól tetted, én is megtettem egyszer.
2022. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!