Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főkököm egy kis k*csög...

A főkököm egy kis k*csög antiszociális lény. Mit tegyek, hogy leállítsam?

Figyelt kérdés

Irodai munkát végzek és a munkaidő 9-17 óráig tart, amit ez a kis **** elég gyakran elfelejt.

Nem egyszer volt olyan, hogy jaj, ő csak 6-kor ér rá megbeszélni valamit, addig én meg szépen várjak a székbe, vagy hogy 4 órára hívott olyan ügyfelet, amiről nagyon jól tudta, hogy legalább 3 óra lesz és nem szólt előre.

Ma van a párom névnapja, már mindent kinéztem, hogy miket szeretnék sütni neki, szeretnék készülni rá. (Mi fontosnak tartjuk még a névnapot is.)

Este 8-ra ér haza, addig mindennek kész kell lennie, lefgalább 2 órás munka lesz.

Erre ez a f*sz,- már boccsánat - megint 5 perccel ezelőtt bejelentette, hogy akkor ő még 5-re idehívott egy ügyfelet, azt várjam már meg, az olyan 7 körül elmegy és akkr csináljunk már meg még valamit.

Hozzáteszem 180 ezret keresek, ami - főleg a nemrég történt áremelkedések mellet - fika.

Magyarul tehát elvárja, hogy én itt 7-kor kezdjek el itt vele írogatni beadványokat, amik egyébként még ráérnének, és szarjam le a párom névnapját, hát hol érdekli őt, örüljek, hogy van munkám - kb. ez a hozzáállása.

Legszívesebben most azonnal felmondanék, ebbe az emberbe semmi empátia nem szorult.

Csak még egy példa, hogy el tudjátok őt képzelni:

Amikor koronavírusos voltam és lázas, felhívott, hogy nem tudnék-e esetleg elmenni egy ügyfélhez vidékre tárgyalni? Meg sikerült azt mondania, hogy ide lázasan is be szoktak jönni az emberek és mást találjak ki, ha ki akarom pihenni magam, meg mit képzelek kb. , mert szerinte legutoljára általános iskolában volt olyan, hogy betegszabadság. :'D

Mit kezdjek ezzel a hülyével?


2022. szept. 21. 15:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondj fel.
2022. szept. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%
alapitványis troll
2022. szept. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell felmondani, megmondod, hogy a párodnak most van a névnapja és azt ünneplitek mert neked ez fontos. Az ügyfél meg kapjon másik időpontot.


Hozzáteszem én 1 év után felmondtam egy ilyen helyen. Kockáztattam nekem bejött.

2022. szept. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
26 éves lány vagyok egyébként, ezt elfelejtettem írni.
2022. szept. 21. 15:48
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Add be a felmondásodat.
2022. szept. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Áh, manapság már simán lehet nemet váltani... :)))))
2022. szept. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Mielőtt felmondasz, menj el egy jó ideig táppénzre!
2022. szept. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Vagy a táppénz és közben jobban fizető állást keresel vagy tűrsz tovább. Énnaz előbbit javaslom.
2022. szept. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

5-kor kiosonsz az irodából, kikapcsolt telefonnal.

Aztán kitalálsz valami mesét, pl elütött egy betonkeverő.

De már jobban vagy.

Másnap meg elrabol a mesebeli herceg.

2022. szept. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 mantis religiosa ***** válasza:
#0! 👍👍😀😀
2022. szept. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!