Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a tapasztalatod 24/48as...

Milyen a tapasztalatod 24/48as biztonsági Őri munkáról?

Figyelt kérdés
2022. szept. 26. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Xar! Be se jelent sok cég, pótlékot sem fizetnek, csesztetnek. Én évekig csináltam, de örülök hogy kiszakadtam belőle. Jelenleg alkalmazott vagyok, hivatalosan bejelentve, pótlékokkal, SZÉP kártya, utazás támogatás, 24/72 ben. Nem csesztet senki, nincs járőrözés, lehet aludni is.
2022. szept. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Összességében az őrmunkáról:unalmas,kevés pénzért,szarba nem néznek közben.

Irodaházról tapasztalatom is van:szinte mindenki főnök,az alvállalkozók gyorsan(kb.félévente)cserélődnek papíron,látszólag semmi változás.Fizetésben ugyanúgy nincs változás.

2022. szept. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem túl jó.

Egyedül a reggel 6 os takarítókkal lehet normálisan elbeszélgetni.

2022. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Helytől függ. Ahol elvagy és békén hagynak, ott nyilván jobb. Ahol egész nap járőr van, nagy személy és teherforgalom van, és 0-24-ben nyitva van, tehát éjjel is van forgalom, ott nyilván rosszabb.
2022. szept. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!