Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire kötelezőek ezek a...

Mennyire kötelezőek ezek a csapatépítők multiknál?

Figyelt kérdés

Pl. BT, Deutsche Telekom, NI ?


Engem mindig is hidegen hagytak ezek, olyan céghez szeretnék menni ahol emiatt nem fognak negatívan kezelni.


2022. okt. 2. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem egyáltalán nem kötelezőek. Ha akarsz elmész, ha nem akkor nem mész. Nem hinném, hogy emiatt bárki kinézne téged. Pláne nem egy nagyobb multinál.
2022. okt. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy része munkaidőben van, azt nem lehet megúszni, hacsak nem hazudod be, hogy beteg vagy. Ami utána van (általában beülünk valahová) az nem kötelező, de nálunk jó a társaság, így szívesen megyek.
2022. okt. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk (multi bank) egyáltalán nem az.
2022. okt. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha munkaidőn kívül van, azt nem tehetik kötelezővé. Ha munkaidőn belül, akkor meg kibírod.
2022. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan nem az és a jobban menő cégeknél nem is csinálnak belőle nagy ügyet, ha nem mész. Valószínűleg fognak hívni, noszogatni, de semmi bajod nem lesz belőle.


De voltam olyan cégnél, ahol fúrták azokat, akik nem mentek, akármilyen oknál fogva. Az egy magyar cég volt, magyar alapítóval, nem multi

2022. okt. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk vagy szabit kell kivenni, vagy dolgozni kell ha munkaidőben van. Munkaidőn kívül meg nem kötelező. Van aki sose jön, inkább dolgozik.
2022. okt. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kisebb multinál dolgozom, vannak csapatépítők, volt jó pár ember, aki nem tudott elmenni, ilyen-olyan indokok miatt, nem volt semmilyen retorzió feléjük, senki nem utálkozott, nem voltak kiközösítések. De nyilván nem minden cégnél ez a helyzet.
2022. okt. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kötelezni semmire nem kötelezhetnek, de azt tudd, hogy egy multinál sokat számít, hogy mennyire vagy szociális személy. Ha azt látják, hogy nem akarsz kapcsolatokat kiépíteni, csak elvagy magadban, akkor nagyon könnyen hátra kerülhetsz a főnökség listáján, és nem fognak kiemelt szerepeket rád osztani mondjuk csoportos projekteknél.
2022. okt. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!