Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vettetek már részt olyan...

Vettetek már részt olyan csapatépítőn, ahol az alkohol mellett drogok is előkerültek?

Figyelt kérdés

Nem esküdnék meg rá, de mintha valaki mesélt volna olyat, hogy egy csapatépítő bulin látott egyes dolgozókat félrevonulva kokaint szippantani, meg extasy tablettát nyomni. A legdurvább mondjuk az lenne, ha a főnök is tudna róla, vagy részt is venne.

Marihuána még hagyján, pláne, ha olyan országról van szó, ahol legális.



2022. okt. 8. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem detudok rendőrökről ügyvédekről nem kis cégek vezetőiről orvosokrólakik élnek vele
2022. okt. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Csapatépítőn nem, de tudok ügyvédekről, managerekről akik élnek vele.

A fű pedig olyan alap, mint az alkohol.

2022. okt. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2: Hollandiában élek. Vettem már részt céges, iszogatós kiránduláson, ahol a jointok is teljesen természetesen kerültek elő. De itt ugyebár legális.

Az inkább a zura, ha keményebb drogok is terítékre kerülnek.

2022. okt. 8. 12:59
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
A volt főnökömmel egyszer szippantottam annó. Igaz hogy nem csapatépítőn csak egy péntek esti "lazulás" keretében.
2022. okt. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem, azonnali kirúgás lenne az eredménye. Ha 10 ember csinálta, esetleg vezető beosztásúak, ők is repülnének azonnal
2022. nov. 4. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
igen, nem céges csapatépítő volt, csak így a műszak összeállt, és iszogattunk, beszélgettünk, illetve voltak, akik "mást" is bevittek a szervezetünkbe
2022. nov. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy taccsra sem szoktam magam vágni az ilyen céges bulikon a kollégák és főnök előtt, csak módjával, úgy drogozni pláne nem fogok a kollégáimmal. :D


Füvet korábban szívtam párszor, de azt is csak baráti körben és csak alkalmanként.. ezt sem kötöm senki orrára bent, mert a céges és a magánélet 2 külön világ ilyen téren.


Én is ismerek drogosokat, a kokó nagyobb körökben is dívik, én mondjuk nem vagyok a híve. Vezetőt is tudok, aki masszív függő, de qrva gusztustalan mert rendszeresen tolja és látszik is rajta..

2023. febr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Leszámítva, hogy nálunk nem igazán vonultak félre, hanem megkérdezték, beszállunk-e.

Volt, aki élt a lehetőséggel, de töbségében maradtunk az alkoholnál, volt, aki még annál sem.

Azóta picit megbántam, hogy én nem repültem rá, szerintem az életben nem lesz többet lehetőségem valódi kokaint szívni.


Az eki nem egy nagy dolog, kb. gimnazista srácok is kipróbálják bulikban.

2023. febr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, előfordult. Amíg nem kötelező belőle fogyasztani, addig semmi gondom a dologgal.

Az a baj ezekkel a sz@rokkal, hogy nem bevizsgáltak. Bármi lehet benne.

Dílernek hinni olyan, mint az előállítottnak elhinni, hogy ő bizony nem fogta meg a lányok fenekét a bálban (úgy, hogy van rá 23 sértett és dupla ennyi tanú). Megesküszik az életére, semmitérő banda.

2023. febr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!