Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen zavaró ha valakihe...

Munkahelyen zavaró ha valakihez munka közben szólok hozzá amikor dolgozik, csak simán beszélgetés céljából?

Figyelt kérdés
Pl. miközben ott targoncázik és én odamegyek hozzá kérdezni valamit ami amúgy nem olyan fontos. Az ilyen az zavaró?
2022. okt. 10. 10:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hibásan fog dolgozni, ha elvonod a figyelmét. Beszélgetni nem munkaidőben kell.
2022. okt. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
felcseréli az artériát a vénával és kész a baj.
2022. okt. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Teherrel a targoncán nem fog neked leállni beszélgetni senki. Meg fogja mondani, hogy mikor fog ráérni.
2022. okt. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, zavaró.
2022. okt. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Baromira zavaró a példádban. De ha mondjuk egész nap egymás mellett rakodjátok az ötven kilós zsákokat, vagy valami hasonló gondolkodást nem igénylő feladatotok van, akkor közben lehet beszélgetni. Nyilván intelligens embernek feltűnik, ha a másik nem akar beszélgetni.
2022. okt. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
Ha nem ért a munkájához akkor előfordulhat, hogy hibázik ha beszélget másokkal. Aki tudja mit csinál az beszélgethet. Szituációfüggő, de általában elég zavaró, ha koncentrál az ember és jönnek beszélgetni.
2022. okt. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Emberfüggő és helyzetfüggő.

A targoncás esetnél szerintem meg kell állnia, hogy válaszoljon. Namost, ha laza a munkanap, akkor ez nem gond. Ha hajtás van, akkor nyilván nem akar megállni a kedvedért.

Inkább olyankor próbálj beszélgetni valakivel, amikor szemmel láthatóan vár. Pl. arra, hogy odahozzanak egy kulcsot, kinyitni egy másik helyiséget, vagy míg megrakodják az ő teherautóját, vagy míg valami papírját elviszik lefénymásolni. Szóval, amikor holtidő van, olyankor jólesik egy-két emberi szót váltani. De ha munka van, akkor zavaró lehet.

2022. okt. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, zavaró. Mindenkinek az a legjobb, ha kerüli az ilyen helyzeteket. Pihenőidőben, munkaidőn kívül bármit meg lehet úgy beszélni, hogy abból ne lehessen baleset vagy konfrontáció.
2022. okt. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, még pihenőidőben se feltétlen vagyok másra kíváncsi.
2022. okt. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy pár percet dumálni, mikor épp láthatóan nem túl elfoglalt, szerintem teljesen oké. Nálunk az irodában egész nap megy a pofázás, engem sokszor nagyon idegesít, mert egész nap nem lehet tőlük dolgozni. Csak home office-ban tudok haladni a munkámmal.
2022. okt. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!