Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A kolléganőm anyám helyében...

A kolléganőm anyám helyében lenne móresre tanítana?

Figyelt kérdés
Amióta a cégnél dolgozom, sosem szeretett ez a kolléganő. Mindenkivel szemben egy nagyon rosszindulatú ember. Egyszer egy ügyféllel (idős néni) olyan csúnyán beszélt, hogy pityeregve ment el onnan a néni. Ez csak egy példa. Tényleg egy 0 empátia nincs benne. Borzalmasan lusta csak cigi + kávé megy. Velem mindig úgy beszélt mint egy rongy darabbal. Volt, hogy besértődött csak úgy indokolatlanul, kitalálta, hogy ő látja rajtam hogy én nem akarok vele ebédelni ezért nem szólt hozzám, idegileg kikészültem. Volt pár ilyen húzása, meg szerinte én nem tisztelem az ő korát, meg anyám helyébe jól móresre tanítana. Ezeket a hátam megett is, meg szemembe is mondta. Én pedig erre tettem egy kijelentést, hogy nem akarok vele együtt dolgozni amit a főnöknek is jeleztem, ezért nem vagyunk egy műszakban. Azóta folyamatosan alám akar kavarni. Én sem vagyok szent, de komolyan sosem bántottam egy munkatarsamat se viszont ezen teljesen fenn akadtam. Én anyámnak jó gyereke vagyok akkor miért kell ilyen dolgokat is belevonni ezekbe a munkahelyi ügyekbe? Jól döntöttem vagy most ez csak rosszabb lesz?
2022. okt. 16. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Én meg az ő anyjába küldeném el ha így viselkedne a munkahelyen a kollégám..
2022. okt. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Ez ugyanolyan, mint amikor a tinik, de akár felnőttek is k.anyáznak, miközben nem is anyjukkal van gondjuk.
2022. okt. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Ez a kérdés és a leírás olyan, mintha egy max 16 éves írta volna...
2022. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy köteles senkivel együtt ebédelni a munkahelyen. Sem jópofizni. Főleg ahhoz nincs köze, anyukád téged hogy nevelne. Kicsit dilisnek tűnik a "kolleganő".
2022. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3-as nem vagyok 16 éves, de jelenleg eléggé össze vagyok törve ahhoz, hogy úgy érezzem magam. Kicsit talán könnyebb, hogy kiírtam magamból. Borzalmasan ideges vagyok, görcsben áll a gyomrom. A munkámra nincs panasz, fontos nekem, becsülettel végzem. Viszont rettegek, hogy addig fog kavarni amíg baj nem lesz. Minél jobban idegeskedem annál kevesebb a figyelmem. Úgy érzem nem tudom magam megvédeni.
2022. okt. 16. 21:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a nő nemcsak veled ilyen, hanem mindenkivel. A főnökség is tudja, és annak megfelelően adnak hitelt a szavának. Jól tetted, hogy átkérted magad. Emiatt nem érdemes kiborulnod.
2022. okt. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Ahol sok nő összejön előtörnek a generációs problémák, és mivel az ellenszenv odáig fokozódik hogy nem tud észérvekkel vitába szállni, visszanyúl egy ilyen gyerekes megjegyzéshez, mintha csak neveltetési problémád lenne az oka az ellenszenvnek. Az persze nem zavarja hogy a szarkeverés az élete, a kibeszélés pedig olyan természetes számára mint a levegővétel, nem... az ilyenek vérig sértve érzik magukat, ha nem körülöttük forog a társadalmi élet a munkahelyen. Fiatalabb, csinosabb vagy nála, ez pedig egy olyan tüske, amit sem szép szóval, sem viselkedéssel nem tudsz kiszedni belőle.
2022. okt. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hívd ki egy kick-box meccsre.
2022. okt. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

"én meg a férjed helyében taknyosra sz0patnálak"

"a férjed helyében kiverném az összes fogad"

"anyád helyében már a szülőszobában a falhoz csaptalak volna"

Lehetne sorolni

2022. okt. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!