Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kezelnél egy olyan...

Hogyan kezelnél egy olyan szituációt ahol csak a puffogás megy de nem alaptalanul?

Figyelt kérdés

5.hónapja vagyok egy helyen.

De minden egyes reggel váltáskor az a téma hogy mit nem csinál a másik mennyire nem törődnek a munkájukkal. Piszok mód kihasználják h a másik megcsinálja csak azért h ne legyen lecseszés és egyáltalán nem lehet megosztani egymás közt a feladatokat.

Elmennél innen?


2022. okt. 20. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Haha, erről most az jutott eszembe, amikor egy olyan cégnél dolgoztam, aminek 3 telephelye volt. Volt szerencsém mindhárom helyen dolgozni ideig óráig, és mindannyian meg voltak róla győződve, hogy a másik kettő lófact se csinál. Az elsőnél még elhittem a harmadik után már csak röhögtem rajtuk.

Alapból csak emiatt nem mennék el, ha téged ez vállalhatatlanul idegesít, akkor lépj.

2022. okt. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőség akkor váltanék igen. Csak ne felejtsd el, hogy máshol sincs kolbászból a kerítés. Minden munkahelyen vannak problémák. A menekülés legyen a legutolsó opció.
2022. okt. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Eddig 6 munkahelyem volt, mindegyiknél mindig mindenki csak puffogott.
2022. okt. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Team-megbeszélés, mindenki terítsen ki mindent.
2022. okt. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!