Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen többet ér a...

Munkahelyen többet ér a munkások szemében valaki aki egyszerűsített foglalkoztatásban dolgozik itt, mint egy diákmunkás?

Figyelt kérdés
Eddig diákmunkásként dolgoztam most meg egyszerűsített foglalkoztatásban fogok már. Az többet ér az állandó munkások szemében? Jobban komolyan veszik egy diákmunkásnál?
2022. okt. 20. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Én nem látom, hogy lenne bármilyen különbség, legalábbis nálunk. Mi a diákokat is komolyan vesszük, amíg ők is komolyan veszik a munkát.
2022. okt. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%

Egyik sem ér semmit.

Ha olyan kedvük van holnap már nem is jönnek úgyhogy fölösleges őket tanítani.

2022. okt. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Eddig csak jó tapasztalatom volt. Kölcsönös tisztelettel, kölcsönös komolyan vevéssel minden jól megy.


2: Miért lenne másképp? Még szép, hogy nem megyek dolgozni többet, ha nem akarok, vagy nincs kedvem, vagy kapok jobb ajánlatot.

2022. okt. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Általában egy frisst udással rendelkező diák többet tud az öreg szakiknál, hiába van több tapasztalatuk. Az internet korában sokkal többet lehet tanulni rövidebb idő alatt. Első nap kiosztottam az öregeket amikor elkezdtek beszólogatni nekem, mint új diákmelós gépész szakos gimis. Azóta tisztelnek és elfogadják, hogy vannak dolgok amiket jobban tudok náluk.
2022. okt. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Helye válogatja. Ha jól dolgozik, segítőkész, ért ahhoz amit csinál akkor kedvelik, sokat ér a szemükben. szakgimnáziumos diákmelósok jobban járnak ebből a szempontból, mert ott már évek óta tanulták azt amit csinálnak.
2022. okt. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egy nyavalygó kis egyetemista görcsöt mindenki utál mindenütt ahol dolgozni kell, és nem elég ha szép vagy és picsogsz... ha valami furcsa véletlen során normális felnőtt ember vagy, aki valami fura okból emellett egyetemre jár, akkor meg kit érdekel melyik munkajogi kategóriába esel?

ha eddig se vettek semmibe, annak oka van, és nem attól fog ez megváltozni, hogy máshogy vagy bejelentve.

2022. okt. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3.: én az 1. válaszoló vagyok, de mi is tapasztaltuk azt, hogy van olyan egyetemista, aki totál megbízhatatlan. Nem azzal van a gond, amikor vki felmond (mert kapott egy jó ajánlatot). Hanem azzal, amikor annyira beszívott vagy annyira másnapos, hogy használhatatlan. Amikor nem jön be az előző nap! megbeszélt órákban dolgozni, mert eszébe jutott, hogy a nagy múlt heti bulizásban megfeledkezett A SZUPERFONTOS BEADANDÓRÓL. Amikor olyan alapvető normákra kell tanítgatni, hogy nem káromkodva beszél a feletteseivel vagy a magasabb pozícióban álló emberekkel, amikor azok nem voltak vele szemben ellenségesek; hogy alig valamivel covid után az irodában úgy köhögjön meg ásítson, hogy a szája elé teszi a kezét; hogy nem sóhajtozik teátrálisan meg nem vágja a pofákat, amikor egy apró problémáját nem tudja azonnal megoldani a felettese vagy az IT, csak másnapra. Amikor negyedszerre mondjuk el az elvárásokat és a feladatokat, és ötödszörre is elfelejt megjelenni a meetingeken vagy felmenni az online platformra, amin a kapcsolatot tartjuk egymással. Amikor a vizsgaidőszakban 2 hónapra végig eltűnik, még akkor is, ha csak 2 vizsgája van, és aztán dühös, amiért akkor keresünk helyette valaki mást, akire jobban lehet számítani.

Sajnos volt ilyennekel tapasztalatunk. Meg volt egy csomó tök rendes, normális, megbízható diák is, akikkel öröm dolgozni.

2022. okt. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!