Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Koronás időkben miért jött...

Koronás időkben miért jött divatba az otthoni munkavégzés?

Figyelt kérdés
Állandóan azt szajkózták hogy visszafogja a járvány terjedését pl. De pl attól hogy vki otthonról dolgozott, én meg teszem azt lázasan is betámolyogtam az irodába attól mit is fogott vissza a terjedésbe?

2022. okt. 27. 15:28
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%

Neked semmit. Ezt most külön meg kell magyarázni? Ezért felesleges volt kérdést feltenni.

Minél kevesebb ember érintkezik egymással annál jobb, de ez nyilván teljes mértékben úgysem zárható ki. Gondolom ezzel sem hallottál semmi újat az elmúlt 2 évből. Ahol tudnak és akarnak ott tesznek ellene, ahol nem (esetleg meg sem történt, de jól hangzik ez a fiktív szituáció), ott nem, és lehet jönni írogatni róla a napi kérdéseket.

2022. okt. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem értesz?

Ha az emberek nem (vagyis sokkal kevesebbet) mennek közösségbe, akkor kisebb eséllyel kapnak el bármilyen fertőzést. Elég nyilvánvaló.

Plusz mondjuk így kevesebben lesznek a tömegközlekedésen meg a munkahelyen, az is kevesebb emberrel érintkezik aki mégis bejár.

2022. okt. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
2 miért érintkeznél kevesebb emberrel? Tömeg akkor is volt pl bkv-n jó falun nem tudom ez igaz. Illetve az iroda is fullon volt itt.
2022. okt. 27. 15:41
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

#3

Ez érdekes. Nekem havi 1x kellett bemennem az irodába, és sokkal kevesebben voltak a bkv-n, mint pl mostanában.

Ha nálatok senki nem home office-ozott, akkor nyilván nálatok nem volt hatása/értelme.

Nálunk nagyon is.

2022. okt. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
4 és így kevesebben is voltak betegek?
2022. okt. 27. 15:46
 6/34 anonim ***** válasza:
92%
Aki otthonrol dolgozik az nem a tomeg resze.. ami nelkuluk nyilvan kissebb. 🤦
2022. okt. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

#5

Igen, nyilván.


Tényleg nem értem, mit nem értesz. Ez azért nem atomfizika, hogy

kevesebb ember = kevesebb ember

😃

2022. okt. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
6 te a valóságban is ugyanígy okvetetlenkedve fogod a fejed? Én nem láttam hogy kevesebb ember lett volna, kb ugyanannyi volt. Szóval kb édesmind1 aztán szambázgathattunk be betegen is.
2022. okt. 27. 15:50
 9/34 anonim ***** válasza:
78%

Amúgy +1 ok, hogy az utazási tilalmak miatt minden konferencia, rendezvény online volt addig.

Az irodában pedig nem adottak a feltételek hogy ilyeneken vegyünk részt. Otthon meg igen.

2022. okt. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
92%

Aki otthonról dolgozik/dolgozott, az nem járt be a munkahelyre, nem találkozott munkatársakkal, nem tömegközlekedett, azaz nem terjesztette az esetleges fertözést.

Így értelemszerüen kevesebb ember lett beteg, mert aki nem talákozik fertözözzekkel, az nem tudja elkapni tölük.

Az meg, hogy te lázasan bejárkáltál dolgozni, csak azt mutatja, mennyire felelötlen valaki vagy!

2022. okt. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!