Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy keressek munkát? 27/f

Hogy keressek munkát? 27/f

Figyelt kérdés

Nincs végzettségem, csak érettségim, munkát keresek, de eddig semni visszajelzés.

Netes hirdetésekre jelentkeztem eddig, futárnak, árufeltöltőnek, segédmunkásnak, stb. de eddig semmi.

Várom azoknak a tapasztalatát, akik hasonló helyzetben sikerrel jártak.



2022. okt. 29. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kitartóan. Csinálj egyedi önéletrajzot, motivációs levelet a különféle hirdetésekhez.
2022. okt. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%

Lesz munkád. Nemsoká kapsz egy behívót a magyar honvédségtől, november 1-től itt a hadiállapot ami komolyabb mint a covid-19 veszélyhelyzet. Úgymond megyünk megkapjuk az alapkiképzést még időben. Csak olvass utána.

Ui: ne haragudj az offolásért

2022. okt. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
próbálj meg gyárakba jelentkezni, tudom, a szalagmunka nem a legjobb lehetőség, de kis pénz szerzésére jó, aztán utána lehet tovább menni, ha van valami más
2022. okt. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is csak érettségim van, de mellette két idegen nyelvet is beszélek anyanyelvi szinten. Multiknál dolgoztam és dolgozom. Annyit keresek mintha diplomám lenne.

Az önéletrajzod turbózd fel. Külalak is számít. Fénykép műtermi legyen.


Rám egyből kaptak a munkaadók. Alig küldtem el az önéletrajzom 2 óra múlva hívtak az interjú időpont miatt. Sok szerencsém volt. Csak váltással tudtam mindig több bért elérni. Szerettem minden munkahelyen a munkát. Most már 600 a bruttóm és nem szakadok meg.

2022. okt. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat meg a biztatást! Jöhetnek még tovabbiak is :)
2022. okt. 29. 20:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát optimális esetben 18 évesen érettségizél, most 27 vagy, és munkát keresel, kérdés: mi a rákot csináltál te 9 évig, ha nem végzettséget? Ezt nagyon nehéz lesz eladnod bárkinek is
2022. okt. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy alapképzésem, de rosszul választottam. Szóval nekem is olyan mintha csak egy érettségim lenne. Én is besźelek 2 nyelven, angolul, németül. De ez kevés. Kell egy jó szakma.
2022. nov. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Beszélek
2022. nov. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!