Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szóbeli abúzus-e a nevetségess...

Szóbeli abúzus-e a nevetségessé tevés, kigúnyolás?

Figyelt kérdés
Kollégától vagy főnöktől.
2022. nov. 11. 17:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
igen
2022. nov. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az.
2022. nov. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút
2022. nov. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ti jelentenétek? Hol is..?
2022. nov. 11. 17:15
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
konkrétan mi történt?
2022. nov. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az előzmény az, hogy szexuálisan abuzálnak, szóban többnyire, és egy alkalommal érintés. Ezt jeleztem az illetőnek, és a főnöknek is. Ezek ketten egyébként rokonok. Mióta jeleztem a főnöknek, ő beszélt az illetővel. Aki úgy látom, nem tudja feldolgozni, hogy kiálltam magamért, mert azóta ilyenekkel szórakoztatja magát. Olyanokért szól nekem, amik miatt a többieknek nem, vagy pl ez a gúnyolódás. A mai gúnyolódás, kiröhögés tárgya pont az inzultálás volt. Úgy próbálta ma beállítani a kolléganőknek a véletlen érintéseket (ami a tempósabb munkafolyamatoknál csaknem kivédhetetlen), mint ha az egyenlő lenne azzal, hogy ő szándékosan fogdosott engem. A mai mondat kb ez volt: hahaha, jaj, vigyázzatok, mert ez már szexuális bántalmazásnak számít ám...!!!! Legalábbis xy szerint!!!! (ez vagyok én) A többiek, akik lehet, hogy nálam lazábbak is, illetve nem tudják, kettőnk között mi történt, szívből nevettek a poénon.
2022. nov. 11. 17:54
 7/17 anonim ***** válasza:
48%

"hahaha, jaj, vigyázzatok, mert ez már szexuális bántalmazásnak számít ám...!!!! Legalábbis xy szerint!!!!"

Ez pedig zaklatásnak! (ja és ez lett volna a jó válasz is!)

Ne hagyd magad, annál jobban rád száll!

2022. nov. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kérd ki magadnak, hogy mit képzel magáról hogy szexuális zaklatás után még tovább tiporja az emberi méltóságodat, milyen alja ember az ilyen!
2022. nov. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha nem hagyja abba, szégyenítsd meg ha kell!
2022. nov. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ha tudnám, hogy kell ezt jól és hatékonyan csinálni, úgy csináltam volna eddig is. Hogy szégyenítsem meg? Bár végül is én lehet, hogy nem akarok senkit se megszégyeníteni. Eddig azt gondoltam, kiálltam magamért. Számomra a "nem kiállás" az lett volna, ha csöndben maradok és jó pofát vágok mindenhez, amit csinál. Amikor szexuális poénokat, utalásokat mondott korábban, akkor kacarászva fogadom, miközben belül nem tetszik, és utálom magam, na, ez meghunyászkodás lett volna számomra. Az, hogy kértem őt is, hogy hagyjon fel ezzel és a főnöknek is jelentettem, az számomra azt jelenti, hogy kiálltam magamért.
2022. nov. 11. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!